Wpis z mikrobloga

Siema mam pytanie czy naprawde występują aż tak ogromne problemy ze szprzętem i optyką (mam na myśli wadliwe soczewki nie działająca wentylacje itp.)w OQ2 jak jest to opisane na reddicie, jakie są wasze doświadczenia?#oculus #oculusquest
  • 2
  • Odpowiedz
tldr: u mnie działa :)

Katuję questa prawie codziennie, wprawdzie głównie streamuje gry z komputera (beat saber po oculus link, half-life: alyx przez virtual desktop). Moje odczucia są takie, że wszystko działa bardzo dobrze, a po ostatniej aktualizacji do 90Hz opóźnienia kontrolerów są zauważalnie mniejsze.
Z wbudowanych w oculus aplikacji to grałem w "The Climb" oraz "The Thrill of the Fight", ale najwięcej youtube i netflix. po 1-2h oglądania youtuba na łóżku
  • Odpowiedz
@Adamhilter25: Ja niestety dwa dni temu otrzymałem swojego OQ2 ze scan.co.uk, i problemy są przeogromne. Ponad połowa pola widzenia jest rozmazana tak, że nie da się nic dostrzec, tylko w centralnej części jest w miarę ok. Do tego wszystkie krawędzie są poszarpane i ciągle "migoczą". Testowałem wszystkie ustawienia soczewek, rożną odległość od oczu itd. I niestety swój egzemplarz będę musiał zwracać, lub prosić o wymianę. Ale ogólnie 90% kupujących raczej na
  • Odpowiedz