Wpis z mikrobloga

@harpiowata: z tego co widzę to prawaki wyzywają lewakow od pedalow a lewaki prawakow od husarzy jeśli chodzi o ubiór.
@GoT0Sleep: Ogólnie to się z tobą zgadzam ale wydaje mi się, ze akurat na kwestie ubioru wśród młodej lewicy większy wpływ maja ich autorytety z portalów społecznościowych niż chęć wyrażania buntu.
  • Odpowiedz
@niekompalityca są wyśmiewani, ale raczej przez ich "husarskie" zachowanie i rzeczy wypisane na tych koszulkach, czyli wspominanie że są ich potomkami (xD), uznawanie że by wspierali to co się dzieje aktualnie (no, wcale nie ma różnicy 250 lat pomiędzy), wszystkie tandetne patriotyczne haselka o bronieniu państwa etc.

To chyba trochę roznica, jak śmiejesz się z hasła na bluzie (które powinien reprezentować, a to jak patryjoci się zachowują a co mają na
  • Odpowiedz
@GoT0Sleep: Wołanie na puszczy. Jakiekolwiek próby dyskusji z takimi toksycznymi miazmatami przegrywowo-prawackiej (nie podoba mi się to kategoryzowanie, acz niestety tutaj taka identyfikacja jest aż nazbyt dostrzegalna) kloaki intelektualnej z góry, dołu, boku i wnętrza skazane są na niepowodzenie.
W okresie międzywojennym ówczesne wzory męskości w postaci kinowych amantów na co dzień stosowały puder dla osiągnięcia efektu alabastrowej karnacji czy też tusz do rzęs i szminkę dla mężczyzn, jednocześnie do
  • Odpowiedz
chociaż kobiety glosujacej świadomie na konfederację bym nie wybierała, bo raczej nie ma zbyt wysokiej inteligencji i świadomości co wybiera :)


@harpiowata: Lewaczki tym bardziej bym nie wybierał. Są po prostu #!$%@? ma maxa i wszystkie wyglądają podobnie. Z dwojga złego lepsza konserwatywka.
  • Odpowiedz
Prędzej włożę #!$%@? w gotujący się olej niż w konserwatywke która zmieni moje życie w piekło.


@Pierorzek: Piszesz tak, jakby lewatywka nie potrafiła zmienić życia w piekło. Lewatywki są w #!$%@? toksyczne.
  • Odpowiedz
@doveo: moim zdaniem mniej niż konserwatywki. Lewatywka w najgorszym przypadku wypadku będzie brzydka i może mieć śmieszne (dla mnie) poglądy.

Konserwatywka może być rasistką, homofobem, może aktywnie szkodzić innym ludziom. No i co do zasady chciałaby mnie ciągać na jakieś msze, narzucać mi te wszystkie modlitwy i na siłę mnie zmieniać żebym poszedł do nieba.
  • Odpowiedz
Lewatywka w najgorszym przypadku wypadku będzie brzydka i może mieć śmieszne (dla mnie) poglądy.


@Pierorzek: A lewatywka będzie ci #!$%@?ć o feminizmie, patriarchacie i LGBT, nie będzie się golić i będzie wyglądać jak baleron, bo body positive. Na pewno mniej toksyczna.
  • Odpowiedz
@doveo cholera, dla was pewnie bym była "lewatywką" przez swoje poglądy, a ani nie wyglądam jak baleron, ani nie #!$%@? niebieskiemu o patriarchacie i lgbt (a poglądy mamy podobne i często rozmawiamy o polityce i sprawach obecnych), na dodatek się gole... Skąd wy #!$%@? bierzecie te stereotypy? xd Przez profile kilku młodych dziewczyn z twittera czy jak?
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: Nie mam pod ręką badań, ale gdyby przeprowadzić badanie korelacyjne miedzy ludzmi ktorzy zrobili z siebie klaunów (jak ta dziewczyna na zdjęciu), a występowaniem zaburzeń psychicznych lub doświadczenia trudnych przeżyć, to wynik wyszedłby w #!$%@? istotny. Strzelam, że może kilka procent ludzi ubiera się tak, ponieważ im to się zajebiście podoba (każdy ma swój gust) - reszta robi to natomiast z jakiegoś powodu. Dla atencji, dla pokazania jakim jest
  • Odpowiedz