Wpis z mikrobloga

@rales: pic na wodę. Łysienie jak masz szczęście zatrzyma tylko finasteryd+ minoxidil.
Minoxidil znajdziesz w np. loxonie, fina przepisać może tylko lekarz.
A szampony na łysienie i podobne wynalazki nie różnią się wiele od zwykłego szamponu ze sklepu.
  • Odpowiedz
@rales: Pomóc mogą szampony z ketokonazolem bo oczyszczają skórę głowy i są na łupież i ŁZS ale nie ma szans, że sam szampon Ci pomoże bez finasterydu.
  • Odpowiedz
@rales: to wszystko zależy od uwarunkowań genetycznych a także chemicznych. U jednych działa dając doskonale efekty. U innych zaś nie daje żadnego efektu i jedynie co to tracisz czas podczas którego wypadają kolejne #wlosy :)

Polecam odwiedzić #dermatolog w celu wywiadu i badania. Jeśli terapia chemiczna nie pomoże pozostaje przeszczep. Ja ze swojej strony polecam klinikę BHR w Belgii (mają również oddział w UK i Grecji). Możesz się zgłosić do nich przez ich polska Facebookowa strone: https://m.facebook.com/BHRPOLAND/

Sugeruje wysłać zdjęcia twojej głowy - przód, tył, boki i krótko opisać co chciałbyś poprawić. Sam się tak konsultowałem i jestem mega zadowolony. Najpierw masz spotkanie online, później zapraszają Cie do kliniki na konsultacje, przedstawiają jak będzie wyglądał zabieg i jaki będzie jego efekt. Co więcej masz również szczegółowe badanie stanu swoje głowy i to jest ostateczny wyznacznik czy i jak możesz zostać zoperowany.
Polecam zobaczyć samemu jak takie badanie i konsultacje wyglądają. Polskie napisy dostępne jeśli nie czujesz się za dobrze
  • Odpowiedz