Wpis z mikrobloga

Jako, że zewsząd dobiegają głosy dot. niepokojących dźwięków podczas korzystania z konsoli, a wiadomo, że jak wszystko jest okej to nie pisze się o tym, zróbmy ankietę, podsumowującą jak to wygląda w waszym egzemplarzu.
#ps5

Czy Twoja PS5 wydaje dźwięki?

  • Nie, jest cicha. 52.6% (41)
  • Tak, słychać cewki. 16.7% (13)
  • Tak, słychać wentylator. 6.4% (5)
  • Tak, słychać cewki i wentylator. 24.4% (19)

Oddanych głosów: 78

  • 9
@litman: Moja jest na pewno zauważalnie głośniejsza niż XSX który właściwie jest bezgłośny. Wentylator czasami szumi ale to jest dużo niższy poziom niż PS4PRO, nie jest to też coś co przeszkadza w graniu.
@litman: ankiete trzeba by jeszcze powtórzyć, bo ponad 70 osób czeka na maszynki z ME, druga sprawa to te odpowiedzi wg mnie powinny mieć wzmiankę "nie da się grać, będę reklamował", bo te odpowiedzi nie do końca teraz są miarodajne gdyż ja nie wiem czy jak ktoś zaznaczył słychać wentylator to słychać tak, że przeszkadza w graniu, czy słychać ale nadal jest to niebo, a ziemia z tym co było w
@Zielony_Ogr to prawda. Może niedokładnie sformułowałem opcję, ale miałem na myśli "terkotanie" wentylatora.
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby powtórzyć ją jak już większość osób z arkusza @TheQuake dostanie sprzęt.
Ja sam planuje zwracać konsolę, jeśli u mnie któryś z tych problemów się pojawi.
@litman: moja sztuka poza dźwiękiem napędu jest zupełnie cicha, cichsza od mojego pc, laptopa i O WIELE od ps4, siedząc 2m od konsoli i mając włączony dźwięk w tv nawet na minimalną głośność po prostu jej nie słyszę.