Wpis z mikrobloga

Z racji, że wszyscy są ciekawi jaki jest status naszych zamówień z Media Expert to przypominam o arkuszu

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sqQXauJX59kjpH-pEauke55wdBpqUSA0EOioTIVc6C0

Na chwilę obecną tylko 4 zamówienia oczekują, a zapewne ich status został zmieniony tylko użytkownicy o tym nie poinformowali, albo przeoczyłem wpis z aktualizacją.

Zgodnie z informacją uzyskaną przez mirka od profilu ME na FB zamówienia mogą wyjść dzisiaj, a ewentualny zakres realizacji zamówienia wynosi od 1h do kilku dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na tag #ps5 wstawiono dwa potwierdzenia wysyłki konsol do sklepu zarówno z porannego i popołudniowego rzutu.

#ps5zme
  • 37
@TheQuake: Ja swojego nie widzę, miałem o 15:25 robione zamówienie, wczoraj do realizacji weszło. Nadal nie zostało wysłane. Zamówiłem natomiast wczoraj dodatkowego pada u nich, co już mam swój list przewozowy, więc nie spodziewam się konsoli na ten weekend, natomiast pad drugi będzie ^^
@TheQuake: chill, takie info na maila odnośnie spakowanego gotowego zamówienia wychodzą po południu. Patrząc na moje ostatnie zamówienia - powiadomienie gotowe do wysyłki o 15:00, a powiadomienie wysłano z magazynu o 3:00. Trzeba czekać. Nic nie jest przesądzone.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheQuake: obstawiam że połączenie między magazynem a sklepem jest szybsze niż wysyłka kurierem. Albo konsola od jakiegoś czasu leżała na sklepie i czekali na klepnięcie zamówienia
Z której godziny ta wiadomość? Ja o 15:45 dostałem informacje od media expert na facebooku, że będzie wysłane dzisiaj, a na razie informacji o wysłaniu brak...