Wpis z mikrobloga

Trzeba mężczyzny, któremu w ogóle nie zależy, aby totalnie podporządkować kobietę.

Jeśli ona ma dookoła siebie stu mężczyzn i dziewięćdziesięciu dziewięciu z nich kocha ją szaleńczo, a jeden uważa, że jest beznadziejna, tępa i brzydka, wybierze właśnie jego.

Tylko kobieta jest w stanie w największym #!$%@? dostrzec mężczyznę swojego życia.

- Piotr C. z książki Brud

Xtreme2007 - Trzeba mężczyzny, któremu w ogóle nie zależy, aby totalnie podporządkowa...

źródło: comment_1606383594moNF1SVVO8wsCweN20kF8Z.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
rzeczy, które przychodzą nam od tak, bez żadnego wysiłku, nie stanowią dla nas tak dużej wartości. jak musimy na coś zapracować, to widzimy w tym większy sens. konstruktywna krytyka napedza do działania.
  • Odpowiedz
@dlaczego_nie: niekoniecznie musi chodzić o to żeby od razu mnie nazywał tępą dzidą ale pokazywał że mogę robić coś lepiej. przy facetach którzy są inteligentni i mają jakieś swoje wartości - czuje że sie rozwijam, a przy takich co tylko potakują i głaskają i rozwodzą sie nad tym jaka to jestem niesamowita jest po prostu nudno. ja też sie chce czegoś nauczyć
  • Odpowiedz
@Kowixx: proste obserwacje. Kobiety są w stanie wszystko wybaczyć przystojniakom, ale już brzydkimi mężczyznami gardzą, cokolwiek by nie zrobili. Taki przegryw może być najwspanialszym facetem na świecie, szanować i dbać o kobietę, ale i tak żadnej nie znajdzie, bo nie jest atrakcyjny.
  • Odpowiedz
@hyperloop no właśnie, inni też nic nie wiedzą, a mimo to nie chcą się dowiedzieć, nie chcą mnie poznać.

Jak już kogoś poznawałem (najczęściej w pracy), to nie miałem problemu, by się dogadać i osoby, które poznały mnie bliżej, darzą mnie sympatią.
  • Odpowiedz
@rakastankielia: może zapytaj o to właśnie tych osób, tych które cie dobrze znają i lubią - czy cos jest nie tak, może nie zauważasz czegos w swojej powierzchownosci co moze byc odrzucajace? może np wygladasz niedbale albo brzydko ci pachnie z buzi, zapytaj ich jakie było ich pierwsze wrażenie o tobie
  • Odpowiedz