Wpis z mikrobloga

Mam zamówionych kilka rzeczy z aliexpress. Wczoraj przyszła przesyłka, a w środku okazało się, że jest rzecz której nie zamówiłem. Niestety nie wiem czy jakiś dobry chińczyk zrobił mi prezent :), czy nastąpiła pomyłka i jeden z zamówionych przedmiotów został podmieniony. Czy ktoś miał podobną sytuacje? Jak mogę wyczytać z listu przewozowego od kogo dokładnie jest przesyłka?
#aliexpress
  • 8
@bucekk: to jest właśnie kwintesencja zakupów na alix - nikt nie nie wiem a weźmy połączmy przesyłki chuu może się nie kapnie nikt - możesz bawić się w detektywa ale co ci to da - chińczyki to ludzie taborety
@bucekk: spróbuj przepuścić może to przez jakiś system typu alipaczka albo inne agregatory wyszukiwań, one potrafią na podstawie trackingu ALI znaleźć numer przesyłki w kraju doręczenia może w drugą stronę też (albo wrzucaj po kolei numery z aliexpress i zobacz czy gdzieś pojawi się info o doręczeniu)
@AliPaczka: Faktycznie znalazłem. Zamówiłem kilka dni temu odkurzacz dreame z dostawą z Polski. W zamówieniu widzę dwa numery listów przewozowych, ten z DHL i inny z Inpostu. Po numerze przesyłki z Inpostu widzę, że paczka również jest wysłana i dzisiaj powinna zostać dostarczona. Czy to znaczy, że mi się poszczęściło i dostałem spoko gratis ?:)