Wpis z mikrobloga

Wiesz czemu warsztaty tak ochoczo biorą części z carsu? Bo mają podpisane duże umowy na "darmowe" podnośniki i inne wyposażenie warsztatowe.


@Lanc: przy 20k to chyba raczej nie ma o czym gadać. No chyba, że właścicieli sklepów traktują po macoszemu. Bo przy 15k miesięcznie jakoś żadnych gratisów z ich strony nie widziałem. No może dwa trzy razy w roku jakiś kombinezon i gadżety...
  • Odpowiedz
  • 0
@breskali spytaj przedstawiciela. Może po prostu ci nic nie wspomina o umowie, bo robisz obrót. Ewentualnie hart (tutaj są bdb warunki, spłacasz obrotem ale nie ma jakichś z dupy warunków) lub auto partner lub elit. Kwestia tego co masz w okolicy i jakie fikołki może zrobić przedstawiciel.
  • Odpowiedz
@breskali: to widocznie przedstawiciel Cie w #!$%@? robil albo nie byl zbyt ogarniety, zeby Ci zaproponowac cos. To nie jest "gratis", a cos w stylu, ze bierzesz od nich urzadzenie i splacasz to obrotem u nich, ewentualnie doplacasz jakas gotowke do tego.
Ale z @Lanc się nie zgodze, bo nie tylko IC ma takie umowy, a kazda wieksza hurtownia, a chetnie kupuje sie w Carsie, bo po prostu obsluga
  • Odpowiedz
@breskali: nie wiem tez jak to wyglada w przypadku sklepow, ale mysle ze taka umowe dla kazdego klienta mozna skonstruowac, i na przyklad do takiego sklepu ogarnac sprzet do klimy na przyklad i cyk troche kasy w sezonie wlatuje
  • Odpowiedz
  • 1
@bloodbro
@breskali przy sklepach możesz sobie wziąć rzeczy do domu, po prostu :) U mnie w domu zmywarka, 2 oczyszczacze xiaomi, płyta gazowa i suszarka do prania plus krzesło do kompa (to akurat na sklepie zostało), jakieś 2 dyski ssd i inne pierdoły. Spłacone obrotem.
  • Odpowiedz