Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chciałbym kupić pada Elite 2 do #xbox .
Naczytałem się mnóstwo pozytywnych recenzji. Ktoś miał i używał? Poproszę o opinie bo wolałbym usłyszeć od kogoś prywatnie niż czytać być może opłacone opinie. 750zl za nowego pada to jednak niemały wydatek xD

#xboxseriesx #xboxelite
  • 13
@Sieniu: Ja używam i teraz już nie potrafię grać normalnym padem.
Jeśli grasz w gry gdzie się używa prawej gałki to elite jest dla ciebie, przyciski które są pod spodem pada zastępują te u góry i nie trzeba przeskakiwać.
Ogólnie wykonanie i waga robi też swoje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nobrain: każda recka która widzialem na temat Elite 2 jest wychwalana do granic możliwości. Oprócz ceny nie ma w nich żadnych minusów. Dlatego też pytam tutaj bo żaden sprzęt nie jest doskonały.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szklisty: Szef Xboxa chwalił dzisiaj dualsense i wspominał że powinni brać od siebie nowe pomysły żeby sie bardziej rozwijać. Myślę że to jakaś przeslanka na haptyke.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sieniu:

Jeśli tylko Cię stać to kupuj śmiało bo to jest zupełnie inny poziom grania jeśli nauczysz się grać z łopatkami.
Ostatnio pierwszy raz od dawna pograłem trochę na standardowym padzie bo chciałem sprawdzić jak się gra na tym od Series X i czułem się jakbym był upośledzony ruchowo, naprawdę brakowało mi tych wszystkich udogodnień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Choć mówię to z perspektywy posiadacza Elite 1,