Wpis z mikrobloga

@kojos: Ogólnie zajebisty odkurzacz. Mam od poł roku i robi robotę. Wracając do pytania co do progów to nie wiem bo mam niskie listwy, ale wydaje się ze powinien dać rade bo ma wysokie koła. Jak masz inne pytania służę pomocą. Jeśli nikt inny Ci nie pomoże, to mogę zbudować prowizoryczny próg i zrobić test ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kojos: Może być problem z tak wysokimi progami, zależy jaki mają kształt. U mnie z trudem przeskakuje suszarkę od prania która ma poziome rurki przy podłodze.

Odkurzacz super ale gdybym miał kupować ponownie, to kupiłbym taki który potrafi sam opróżnić pojemnik w doku (nie wiem jak to się fachowo nazywa).
  • Odpowiedz
@kojos: Nie do końca rozumiem twoją rozpiskę. Z tego co widze w apce można zaznaczyć obszar który ma być posprzątany i ustawiasz timer na konkretne dni i godzine kiedy ma sie sprzątanie uruchomić. Po kazdym sprzątaniu wraca sam do bazy, więc możesz mając 3 pokoje ustawić 3 timery osobne na każdy z nich i np pokój 1 sprzątaj o 9.00, pokoj 3 o 10.00, pokój 2 o 11.00.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kojos: na ali. Raczej go przesunie a na na pewno nie wciągnie. Za to słuchawki albo kabel od ładowarki zjada aż miło. Musisz nie zostawiać #!$%@? na ziemi i będzie git
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kojos: mój tak nie jeździ. Masz S5? Jak w harmonogramie się nie da (a chyba się nie da) to się chyba nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°) ewentualnie jest alternatywna aplikacji floevac czy jakoś tak ale nie używałem nigdy jej
  • Odpowiedz