Wpis z mikrobloga

Czekajcie ku#wa bo czegoś tu nie rozumiem
Gościu zostaje oskarżony o seks oralny z 15 latką, trafia na chwilę do kicia, potem jest na warunkowym, na warunkowym spuszcza #!$%@? jakiemuś typowi, trafia na 4 miesiące do kicia
I taki człowiek jest broniony? Że nic się nie stało, co było dawno to się nie liczy? No szlag człowieka trafia, oczywiście popełnił błąd, przecież nikt nie będzie na każdym kroku do końca jego życia krzyczeć za nim SHAME, ale do programów tv się typie nie pchaj! Trzeba bylo wcześniej myslec! Popełniłeś błąd, trzeba żyć dalej, ale wypad z tv, bo nikt normalny nie chce promować takich ludzi
A teraz jeszcze wypuszcza oświadczenie, że dindu nafin, nie został skazany, bo się rozchorowali przysięgli, bo nie miał hajsu na nowy proces xD
A ten gościu co mu #!$%@?łem? Bo bronilem ciotki xD Ciul ze jestem na warunkowym ale spuszcze mu łomot
A pod postem oczywiście polska śmietanka rozrywkowa wypisuje "TRZYMAJ SIE TAM DOMINIC" xDD

#topmodel
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Anck-Su-Namun: to jest tak chora akcja, że mi się w głowie nie mieści.
Kiedy są mocne dowody na to, że pajac jest przestępcą seksualnym to ludzie mówią 'ee tam, za mało dowodów nie niszczcie mu życia'
Kiedy pajac wystawia jakieś gówno warte oświadczenie, w którym sam sobie zaprzecza i jest mniej ważne niż wyrok sądu ludzie mówią 'no tak, wiedziałam, że jesteś niewinny! Kocham cie!!!!! 1!1!1oneone' Ja #!$%@?, co za obrzydliwi