Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie raczej do różowych pasków. Czy macie jakieś swoje ulubione prezerwatywy dzięki którym szybciej dochodzicie albo macie większy orgazm? Rodzaj (prążkowane, z wypustkami, cienkie) albo konkretny model?
A może niebieskie paski czy zauważyliście, że wasze różowe intensywniej reagują na konkretny model albo wam o tym powiedziały? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fbd57a563ef59000b67c07a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie raczej do różowych pasków. ...

źródło: comment_1606254405u8t8Yu6OLOJs8C2GkEjJ4Y.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
OP: @niewiemcotutajrobie: @sam001: Chcę kupić większą ilość na allegro w oficjalnym sklepie durex albo unimil i z tego co widzę to unimil ma lepsze ceny, szczególnie tych z wypustkami na których mi zależy. Nigdy nie używałem unimil, są tak samo bezpieczne jak durex? Durex jest droższy dzięki marce? Czy zamawianie prezerwatyw na allegro jest bezpieczne? Do tej pory kupowałem w aptece, ale na allegro taniej.

Ten komentarz został dodany
  • Odpowiedz
OP: @sam001: Nie mam konta na wykopie. Żeby wysłać wiadomość prywatną do Ciebie najpierw musisz napisać do mnie przez stronę anonimowe mikro wyznania. Możesz to zrobić przez link w pierwszym poście "Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną".
Kupiłem parę paczek tutaj Wydaje mi się, że całkiem ciekawa promocja na blackfriday.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz