Wpis z mikrobloga

@daniio33: W sensie jakie ma być info? To nie jest oficjalna akcja, więc raczej nikt nie będzie przyklejał info na belce. Zdaje mi się zresztą, że ostatnio przewijał się wpis o rozpoczęciu edycji gdzieś w gorących.
@daniio33: Obserwujesz tag #wykopaka? Puściliśmy oficjalną informację o ruszeniu wykoPAKI pod tagiem, przez jeden dzień nasz wpis był również na głównej stronie wykopu. Jeśli obserwujesz tag, to powinieneś otrzymać powiadomienie - choć kilka osób pisało na mirko, że pomimo obserwowania nie otrzymali powiadomienia. Na to niestety nic nie poradzimy.
@daniio33
@chybaDapi
@SKYFander
A ja się zgodzę z autorem wpisu. Znalezisko zrobil jakis postronny Mirek bo oficjalny profil nic nie dodal. I nawet nie weszło na stronę glowna i przepadło we wykopalisku. Sam biorę 2 raz udzial w zabawie i gdybym nie wchodził na tag to średnio z tym. Wpis byl w gorących ale na 3 stronie chyba z niecałymi 300 plusami o rozpoczęciu akcji. No coz, zajebista sprawa wiec mozna spamowac
@Phillippus: @FHA96: Zabawa uruchomiła się w nocy - pierwotnie miała o północy, ale troszkę się przedłużyło. Wrzucenie znaleziska w nocy nie dałoby efektu, bo nikt by go wtedy nie wykopał, zwłaszcza, że jednocześnie wtedy odbywała się inna duża impreza sportowa. Ktoś dodał znalezisko z rana poza naszą wiedzą. Obecnie gdybyśmy wrzucili znalezisko to w mojej ocenie byłby duplikatem tego, co ktoś już wrzucił - więc raczej małe szanse, aby to
@dobry_programista

Obecnie gdybyśmy wrzucili znalezisko to w mojej ocenie byłby duplikatem tego, co ktoś już wrzucił - więc raczej małe szanse, aby to się przebiło.


Jakim duplikatem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widziałem, że w zeszłym roku oficjalne konto też nie wrzucało to wrzuciłem. Nie przewidziałem tylko, że to niedziela rano i się nie przebije ¯_(ツ)_/¯ Jakby tak jak chyba rok temu oficjalne konto @wykop poinformowało, że jeszcze trwają
@dobry_programista myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie dodać znalezisko raz jeszcze. Zawsze można przeredagować treść i nie zostanie przez moderacje potraktowane za ''duplikat'', a my pomożemy wykopać na główną z płomieniem.
Gdybym sam nie pilnował i nie szukał to bym przegapił.


@daniio33: wykopaka jest zawsze o tej samej porze.
Jest tag, jest oficjalne konto (można obserwować jedno i drugie).

Jedynie dla osób, które są nowe, które jeszcze nie znają akcji może być faktycznie problem, bo reklama zachęcająca do wzięcia udziału jest... jest? No słaba.

Co możemy zrobić? Może przez ten tydzień zapisów codziennie rano post z oficjalnego konta z prośbą ( ͡
@chybaDapi @dobry_programista: zróbcie znalezisko, wykopiemy na główną. Jest środa, a nie ma jeszcze 300 osób zweryfikowanych, nie wiem ile tam macie jeszcze do weryfikacji, ale chyba przydało by się trochę rozgłosu akcji :) Możecie napisać że to półmetek jeśli chodzi o rejestracje, wtedy nikt nie powie że to duplikat :D
@Harold: @faramka: @FHA96: @nosacz_ninja: @daniio33: @Phillippus:
Nie myślcie, że na jednym naszym wpisie kończymy reklamę akcji ;) Rozkładamy wszystko w czasie, żeby nie utonąć w morzu zgłoszeń jednego dnia. Dzisiaj np. możecie wyplusikować w gorące wpis na profilu Wypoku:
https://www.wykop.pl/wpis/53810305/wykopowicze-czas-pedzi-nieublaganie-jesli-wiec-pos/
Wpis jest też przypięty na główną. podobnie było w zeszłym roku ;)