Wpis z mikrobloga

Cześć.

Czy kupował ktoś coś na Banggood 11.11 z wysyłką z Hong Kongu i ma jakiś update trackingu? Wysyłka EU Priority Line.
Kupiłem telefon ,mam tracking (LL34...LU), przesyłka wysłana 12.11, ale tracking na alipaczce od tego czasu milczy.
#banggood
#priorityline
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@menelki: Cześć.

Wybrałeś metodę wysyłki która może iść 60 dni (a czasem i dłużej). Więc w czym problem? W te 60 dni powinna dojść.

Chciałeś jakoś szybciej? Trzeba było brać kuriera, pewnie już miałbyś telefon w ręku ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@menelki: coś za coś (ʘʘ)

Więc terez czekaj cierpliwie, a posty tutaj pisz jak będzie 50 dzień a Ty nie będziesz miał telefonu u siebie ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@JcL chyba nie ma innej rady, ale pytałem z ciekawości ,czy u kogoś się ruszyło.
Tracking zwykle jest widoczny jak towar jest już w Europie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@menelki: tutaj tak, docelowo sam piszesz, że kupiłeś 11.11 jak wiele innych osób... Sortownie i przewoźnicy są aktualnie zapchani
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DelPierdo: Właśnie sprawdziłem i moja paczka ruszyła się gdzieś w Luksemburgu. Z tego co widzę to dane trackingu są tak o 3 dni opóźnione.
  • Odpowiedz
@JcL: @menelki: Eu priority line to czas 15-20 dni roboczych.
Nigdzie nie znalazłem wzmianki o 50 dniach.
Ja zamówiłem 7 listopada, 8 listopada ponoć mi wysłano.
Jednakze w systemie trackingowym dalej jest , że przesylka jest zarejestrowana ale jeszcze nie trafila do kuriera w europie.
  • Odpowiedz