Wpis z mikrobloga

Patrzę na ruchy Raptors oraz Bucks, przy tym też na samego Giannisa i jego sytuację.

Giannis jeśli zmieni zespół będzie zapewne wymagać paru rzeczy:

2 opcja w zespole będzie musiała być poziom wyżej od khrisa middeltona, czytaj top 15 ligi. Antek widzi jak LAL mają 2 zawodników bezsprzecznie należących do top 10 ligi - pewnie zazdrości tego luksusu.

to było primo, segundo - raczej wolałby mieć w nowym zespole klasowego rozgrywającego.

trzy - pójdzie do organizacji która ma koncie sukcesy, być może z utytułowanym już sztabem trenerskim

cztery dla Giannisa może być ważna gra z afrykańskimi zawodnikami.

#nba #januszenba
Adrian_Wojnarowski1488 - Patrzę na ruchy Raptors oraz Bucks, przy tym też na samego G...

źródło: comment_1606209756hMBpDxltafmBvIUlc4DNvu.jpg

Pobierz

Czy Pascal Siakam i Giannis Antetokounmpo stworzyliby zgrany duet?

  • Tak 10.0% (8)
  • Nie, nie pasują do siebie. 71.3% (57)
  • trudno powiedzieć 18.8% (15)

Oddanych głosów: 80

  • 14
  • Odpowiedz
2 opcja w zespole będzie musiała być poziom wyżej od khrisa middeltona, czytaj top 15 ligi. Antek widzi jak LAL mają 2 zawodników bezsprzecznie należących do top 10 ligi - pewnie zazdrości tego luksusu.


( ͡° ͜ʖ ͡°)

to było primo, segundo - raczej wolałby mieć w nowym zespole klasowego rozgrywającego.


( ͡° ͜ʖ ͡°)

trzy - pójdzie do organizacji która ma koncie sukcesy,
  • Odpowiedz
@Adrian_Wojnarowski1488: Aż zacząłem podejrzewać, że argumenty pisałeś pod tezę, tak bardzo to wszystko pasuje do Miami Heat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- druga opcja w zespole lepsza od Khrisa: no wypisz wymaluj głodny pierścienia Jimmy Butler, obecnie bez dwóch zdań top10 ligi
- klasowy rozgrywający: jest Dragić, który jeszcze ze dwa sezony uciągnie, jeśli nie będą go forsować
- organizacja z sukcesami i top sztabem trenerskim: #
  • Odpowiedz
@TetraHydroCanabinol: butler w top 10? Nie chce mi się liczyć ale on jest gdzieś w top 15-20. Dragic to rozgrywający typu punktujący a nie podający więc raczej nie o to chodzi.

@Adrian_Wojnarowski1488: tu nie chodzi o drugą opcję tylko o całą resztę. Jeszcze bledsoe+Lopez jako tako ale na ławkę lepiej a cała reszta była za słaba. Im potrzeba było ze 2-3 solidnych zawodnikow, najlepiej z rzutem za 3.
  • Odpowiedz
@1marcin1: Ja mam Butlera w top10, zakładając, że Durant wracający po kontuzji to niewiadoma.
LeBron, Giannis, Harden, AD, Kawhi, Curry, Jokić, Lillard, Irving, Butler. Tak bym to widział.
Choć w sumie po poprzednim sezonie można wywalić z top10 Irvinga i wrzucić Doncicia.
  • Odpowiedz
@1marcin1: @TetraHydroCanabinol:

- druga opcja w zespole lepsza od Khrisa: no wypisz wymaluj głodny pierścienia Jimmy Butler, obecnie bez dwóch zdań top10 ligi

butler w top 10? Nie chce mi się liczyć ale on jest gdzieś w top 15-20.


Wg Basketball Reference i NBA Math Butla jest 9. zawodnikiem w lidze:
- lista bkref - Harden, Janis, LeBron, Lillard, Jokić, Davis, Doncić, Leonard, Butler, Paul
- list NBA Math -
  • Odpowiedz
@piotr-zbies: z tymi afrykańczykami, to wniosek wysunięty na podstawie "social media" gdzie antek bardzo często odwołuje się do swoich afrykańskich korzeni

dwa - przy ostatnim all star draft wybierał jak sam powiedział "african brothers"

Co do nba math itp. Lillard to nie jest czasem jakiś niemożebny "choker" w dalszych fazach PO? Paradoksalnie ma parę sporych hajlajtów z pierwszych rund...¯\_(ツ)_/¯

Butla na 9 miejscu? No nie wiem. Na pewno nie sugerowałbym się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czy jestem jedyną osobą na świecie, której się wydaje, że Giannis w Heat to problematyczny fit? XD
Defensywnie to byłby potwór, ale w ataku może być problem z spacingiem z Butlerem i Adebayo jako drugą i trzecią opcją. W sezonie regularnym jeszcze to będzie jakoś wyglądać, ale w playoffach jak gra zwolni i drużyny będą lepiej przygotowane taktycznie? Sytuacje mogłyby jeszcze ratować zagrywki Spoelstry, ale dalej nie wiem, czemu Antek miałby być
  • Odpowiedz