Wpis z mikrobloga

Obejrzałem najnowszy film Atora i Jackowskiego gdzieś do 20 minuty bo dalej nie dałem rady, filmy z Jackowskim są najgorszą rzeczą na kanale Atora.

Nie mogę jak oni naciągają fakty tylko po to żeby zgadzało się z wizjami Jackowskiego np. Jackowski przewidywał że Trump zostanie prezydentem to Ator twierdzi że tak naprawdę został nim tylko wybory zostały sfałszowane.
W tym samym filmie przypominają przepowiednie mówiącą że rok 2019 będzie ostatnim spokojnym rokiem a potem to się zacznie, ja pamiętam że Jackowski to samo mówił rok wcześniej że 2018 jest ostatnim rokiem spokoju, mówi on co roku to samo i samymi ogólnikami więc w końcu coś się sprawdzi (dojdzie do wypadku samolotu podczas startu lub lądowania)
Twierdzą też że Trump w marcu wypowiedział wojnę Iranowi więc nie można mówić że żadnej wojny nie wypowiedział, pewnie spytacie się gdzie ta wojna? przecież żadnej nie było, tutaj musze przypomnieć że według Jackowskiego 3 wojna światowa trwa od wielu lat, więc ta odbywa się pewnie w tym samym miejscu czyli w głowie naszej wyroczni delfickiej.

Odniosę się jeszcze do argumentu Atora i Jackowskiego że wirus jest tylko w Europie i Ameryce, sugerują tym samym że został on stworzony jako broń biologiczna żeby zniszczyć potęgę USA I UE.
Po pierwsze wirus nie jest zbyt dobrą bronią bo trudno go kontrolować i może zaszkodzić bardziej tobie niż wrogowi
Po drugie kraje Europy i Stany Zjednoczone są bogate i zaawansowane technologicznie w przeciwieństwie do kraju Afryki czy Azji gdzie często służba zdrowia nie istnieje wiec nie robi się testów na wirusa
Jest więcej powodów dlaczego nasi jasnowidze się mylą i można to łatwo sprawdzić w internecie no ale po co lepiej szerzyć teorie spiskowe.
https://www.totylkoteoria.pl/2020/03/koronawirus-pandemia-kraje-bogate.html

Na zakończenie mam takie pytanie Jackowski twierdzi a ator za nim powtarza że przepowiedni nie wolno brać dosłownie że to symbolika i nie można określić jej w czasie jednak twierdzi że przepowiedział co do dnia kryzys w 2008 roku więc jak to jest?

https://youtu.be/nbLijhtXB2s

#ator #pracowniktvn #wideoprezentacje #bekazatora #jackowski #szury #foliarze
  • 15
dojdzie do wypadku samolotu podczas startu lub lądowania


@M_V_T: to akurat easy guess, praktycznie nie ma roku by któryś się nie #!$%@?ł( ͡° ͜ʖ ͡°)

pewnie spytacie się gdzie ta wojna? przecież żadnej nie było


Prawaki się już wycwaniły i nauczyły terminu "wojna hybrydowa", czyli wojna taka, która jest ale jej nie ma zarazem i git, wszystkie akcje dyplomatyczne czy handlowe można pod nią podsunąć i narracja
@gpsn: Jackowski w przeciwieństwie do Lema twierdzi że ma nadnaturalne zdolności których nie rozumie dlatego nie można na podstawie jego wizji określić czasu przewidywanych wydarzeń jednak nagle mu się zmieniło i potrafił co do dnia przewidzieć przyszłość, widzę tutaj pewną nielogiczność
@gpsn: chodzi mi o to że Jackowski jak jego przepowiednia sie nie sprawdzi to tłumaczy że one nie są dosłowne i nie wie kiedy się wydarzą, a jednocześnie chwali się przepowiedzeniem co do dnia jakiegoś wydarzenia. Tutaj widzę nielogiczność
@gpsn: No właśnie przewidywanie mu nie wychodzi, mówi same ogólniki typu spadnie samolot, wydarzy się coś strasznego, to przypadek że udało mu się trafić jednak tym przykładem przekonuje ludzi że ma jakieś "moce". Jeśli chodzi o wojnę to co roku ją przewiduje i jeszcze się nie sprawdziło. Tutaj masz kilka jego niesprawdzonych przepowiedni
https://gazetakrakowska.pl/niespelnione-wizje-krzysztofa-jackowskiego-w-czym-jasnowidz-nie-mial-racji/ar/c15-15170578
@gpsn: Ale wiesz że kiedyś to właśnie takie telewizorki były komputerami i były podłączone kabelkami i czytano tam wiadomości? Tak było na samym początku gdy kompy powstały i zaczął hulać jakoś internet.
Tutaj Lem dużo się nie pomylił, zaś Jackowski mylił się wielokrotnie, wersja z Pershingiem już kilka razy była zmieniana tak aby wyszło że on miał dobrą wizję ale się przejęzyczył i przez to Pershing zmarł.
W 2012 też miał
Jeśli Lem opisywał świat przyszłości i ogólnie przewidział internet - że to niby telewizorki będa podłączone ze sobą i będzie się tam wiadomości czytało (a okazuje się, ze to nie telewizorki, nie połączone kabelkiem, i nie tylko wiadomości się czyta, a właściwie to mało kto czyta wiadomości w internecie), ale co do joty przewidział, że będa elektryczne hulajnogi - dokładnie takie jak narysował - to znaczy, że jego przewidywania się nie sprawdziły?