Wpis z mikrobloga

Chciałbym zobaczyć jak mniej więcej to idzie


@marciusz:

moze isc i 3 miesiace... nie ma reguly... statystycznie przychodzi w 2-3 tygodnie... no ale statystyka dotyczy 90% przesylek :P
  • Odpowiedz
@marciusz: Jeżeli chodzi o przesyłki 0045****, to sprawa wygląda tak: przez kilka dni krążą między magazynami w chinach by w końcu trafić na lotnisko, gdzie czekają na samolot. Następnie, po "Received by line-haul" w ciągu max tygodnia status powinien się zmienić na "Liege line-haul arrival" (czy coś takiego) i w ciągu kilku godzin rozpoczyna się odprawa celna, która się kończy zwykle tego samego dnia. Następnie, paczuszki jaką zwykle 2 dni robocze
  • Odpowiedz
@marciusz: zazdroszczę, do mnie z lokalnego wer-u do urzędu pocztowego przyszedł około godziny 12, a mimo to że to jest przesyłka kurierska i tak musiałem czekać na następnu dzień roboczy. Wniosek? Mam po prostu leniwego listonosza i obsługę ()
  • Odpowiedz
@marciusz: moim zdaniem i tak powinni doręczyć tego samego dnia, w końcu to przesyłka kurierska, a z resztą coś listonosz ostatnio mi świruje. Kiedyś doręczał listy i paczki przed 12, a teraz prawie przed samym zamknięciem urzędu pocztowego (,)
  • Odpowiedz