Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich graczy. Jestem totalnym nowicjuszem jeśli chodzi o granie i też nie chcę inwestować kosmicznej kasy w sprzęt który użyję raz w miesiącu (a tak właściwie to jestem biedny i mnie nie stać xD) Dowiedziałem się, że jest coś takiego jak GeforceNow i chcę skorzystać z szansy pogrania w tytuły które gdzieś mi się przewijały przez ostatnie parę lat. Znalazłem parę gier i ceny mnie mocno zaskoczyły. Często tytuły które mają po 5-6 lat są na steam czy uplay po >200 zł xD. Czy to tak teraz wygląda czy o co chodzi? Poniższe serie są dostępne na GeForceNow i chciałbym je ograć. Doradźcie proszę czy te ceny są dobre (wpadają jakieś promocje na BlackWeek) czy jakoś inaczej szukać tych gier?

Watch Dogs Complete Edition - 49,97 zł z 199,90 zł

Watch Dogs 2 GOLD - 49,98 zł z 249,90 zł

Far Cry Gold Pack - 134,85 zł z 539,40 zł - Far Cry, Far Cry 2, Far Cry 3, Far Cry 3 Blood Dragon, Far Cry 4 and Far Cry Primal.

Far Cry 5 Gold Edition - 71,98 zł z 359,90 zł

Dodatkowo czekam jeszcze jak GOG wejdzie na GeforceNow bo mam Wieśka 3 wykupionego (skusiła mnie promka dla nowych userów na gog mimo, że nie mam na czym grać xDD) i planuję tego słynnego Cyberpunka kupić ale to na spokojnie w kwietniu. xD

#gry #steam #geforcenow #uplay #pcmasterrace
  • 11
Nie kupuj na steam ani uplay
G2a gamivo allkeyshop voidu
Polecam też lowcygier.pl ktoś szuka promocji i giveawayów za Ciebie.