Wpis z mikrobloga

@anythin: przecież rok temu pisali, że ludzie z mniejszą aktywnością mogą wziąć udział warunkowo, a od następnego roku już takich prezentów od organizatorów nie będzie. Nie wiem skąd takie zdziwienie w tym roku.
  • Odpowiedz
@ArekJ: nie pamiętałam, po prostu mi smutno, bo cały rok taki mocno niefajny. i pewnie nie będzie nawet wigilii z najbliższymi. także proszę nie dobijać. dziękuję.
  • Odpowiedz
@ArekJ: napisali tylko:

dlatego w przyszłej edycji nie zrezygnujemy z wymagań co do aktywności, jednak wprowadzimy zmiany w ich weryfikacji o czym informować będziemy odpowiednio wcześniej.

Nigdzie nie informowali o zmianach.
  • Odpowiedz
@ArekJ już z organizatorami ustaliliśmy, że faktycznie nie było oficjalnej informacji. Każdy pisze "przecież było informowane" a nie wskazuje źródła. Jeśli informacja się pojawiła to gdzieś w komentarzach i napewno nie z oficjalnego konta więc można było to info przegapić.
@anythin tutaj pisałam o moim pomyśle na alternatywę dla osób, które zawsze brały udział a tym razem się nie kwalifikują: https://www.wykop.pl/wpis/53687139
Jutro napiszę szerzej o tym i będę zbierać listę chętnych. :)
  • Odpowiedz
@allegramente: Po pierwsze, to z jednym z organizatorów, bo z tego co wiem, z drugim w ogóle na ten temat nie rozmawiałaś. Po drugie nic takiego nie ustaliliśmy - wskazałem Ci tylko, że udzielaliśmy takiej informacji pod tagiem #wykopaka i były dostępne publicznie - jak widać, sporo osób pamięta te informacje i przywołuje. Przekopanie się przez wszystkie wpisy z #wykopaki byłoby strasznie czasochłonne, jak masz ochotę to możesz to zrobić -
  • Odpowiedz
Sporo kontrowersji w tym roku wzbudziło wymaganie przynajmniej 50 wpisów na Mikroblogu do udziału w zabawie. Jest to warunek, z którego nie zrezygnujemy

Źródło: https://www.wykop.pl/wpis/45670615/czesc-mirki-i-mirabelki-do-konca-rejestracji-i-wer/

dlatego w przyszłej edycji nie zrezygnujemy z wymagań co do aktywności, jednak wprowadzimy zmiany w ich weryfikacji

Źródło: https://www.wykop.pl/wpis/45670615/czesc-mirki-i-mirabelki-do-konca-rejestracji-i-wer/#comment-160840675

informujemy, że warunkami koniecznymi do startu w wykoPACE będą, podobnie jak w zeszłym roku, minimum pół roku stażu i brak bana na Wykopie oraz przynajmniej 50 wpisów na
  • Odpowiedz
@chybaDapi chodzi mi o informację z zeszłej edycji, że w tym roku nie będzie już ulgi dla ubiegłorocznych uczestników w postaci 25 wpisów. Na tę informację wielu się powołuje a nikt jej nie może znaleźć.
  • Odpowiedz
@allegramente: Była w zeszłym roku informacja o wymaganiu 50 wpisów oraz o tym, że z tego wymogu nie zrezygnujemy. Nie było za to nigdzie informacji, że obniżone wymagania pozostaną. W tym roku na kilka dni przed zamknięciem licznika wpisów również pojawiła się informacja o 50 wpisach, bez żadnej informacji o zmniejszonych limitach dla uczestników poprzedniej edycji. Skąd się wziął mit utrzymania obniżonych wymagań?
  • Odpowiedz
@chybaDapi więc NIC nie było mówione o "limicie 25" ani że będzie ani że nie będzie. Nie mam pretensji do Was w tej chwili, tylko czepiam się tej wypowiedzi:

przecież rok temu pisali, że ludzie z mniejszą aktywnością mogą wziąć udział warunkowo, a od następnego roku już takich prezentów od organizatorów nie będzie. Nie wiem skąd takie zdziwienie w tym roku.
  • Odpowiedz
po prostu byłoby super ekstra miło, gdyby ta informacja była oficjalna i jasna i wyjawiona trochę wcześniej. tutaj było trochę informacji na zasadzie „domyśl się” i to z przed roku :c i jednak ktoś kto zawsze starał się wywiązać z wykopaki może się czuć rozczarowany, szczególnie w tym niefajnym roku.

niemniej jednak podziwiam ogrom pracy, zaangażowanie i wszystko.

@chybaDapi @dobry_programista
  • Odpowiedz