Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie ci co latają z hasłami pokroju: "****".
To jest takie bez perspektyw i rzeczywistej chęci pomocy naszej ojczyźnie.
Złodzieje z drugiej strony barykady są równie źli i pisze to nie po to aby wybielić PiS ale po to, żeby przejść do szerszej koncepcji, która moim zdaniem powinna zaistnieć w naszych głowach.
Otóż powinniśmy "***** wszystkich". Skoro już robić jakąkolwiek rewoltę to pokierować tym tak, żeby od starego złodziejstwa i kolesiostwa odciąć się grubą kreską.
Wyrzucić z sejmu i senatu wszystkich i zakazać im i ich rodzinom możliwości stawania do wyborów jako kandydaci. Tak aby wyplewić zło w 100% raz na zawsze.
I zacząć budować na nowo z nowymi twarzami u stołu, które mogą się okazać wcale nie lepsze ale przynajmniej nowe.

#bekazpisu #bekazpo #bekazprawakow i #bekazlewactwa bo wszyscy tyle samo warci jesteście
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inny_89: nie wszyscy znajdujący się w sejmie albo senacie są źli jak piszesz

A nawet jeśli to jak często taką zmianę według ciebie należy wprowadzać, kto miałby rządzić, jakie partie poza tymi znajdującymi się w sejmie? Zakładając że ktoś głosuje na PO czy PiS zgadza się z ich poglądami to dlaczego miałby tego nie robić dalej, dlaczego mi tego zabraniać?
@inny_89: nie wszyscy znajdujący się w sejmie albo senacie są źli jak piszesz


A nawet jeśli to jak często taką zmianę według ciebie należy wprowadzać, kto miałby rządzić, jakie partie poza tymi znajdującymi się w sejmie? Zakładając że ktoś głosuje na PO czy PiS zgadza się z ich poglądami to dlaczego miałby tego nie robić dalej, dlaczego mi tego zabraniać?

@sailer tak jak napisałem: niech ludzie wybiorą kto ma nimi rządzić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MilionoweMultikonto: mam wątpliwości co do tego rodzaju sprawowania władzy, a najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi mnie nie przekonują. Szczególnie odnośnie manipulacji mediów oraz wiary w to, że ludzie są mądrzy w grupie

@inny_89 : Skoro żadne ugrupowanie nie wzbudza twojego zaufania to skąd pomysł, że będzie tak z nowo powstałymi. Dodatkowo skąd pomysł, że nie staną się one takimi Kukizami, które brzmiały pięknie ale ich czyny okazały się zgoła odmienne
@sailer napisałem, że jeśli będzie twardy reset to jest szansa, że ktoś się pojawi. Jeśli to się nie stanie to nie ma na to szansy.
Może być tak, że po resecie będzie identycznie jak teraz ale to znaczy, że nic nie tracimy. Możemy za to zyskać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@inny_89: jakość polityków jest wypadkowa świadomości i jakości myślenia politycznego w kraju. Jeśli nie znajdujesz partii która mógłbyś popierać, warto zaangażować się w tworzenie czegoś własnego I działanie na jej rzecz. Nie jest to proste, wymaga mnóstwa pracy i zaufania ale jest pozytywne. Patrz też na partie względem tego co gdzie są na osi politycznej i angażując się w jej działanie możesz zmienić to kto i w jaki sposób się wypowiada
@inny_89: jakość polityków jest wypadkowa świadomości i jakości myślenia politycznego w kraju. Jeśli nie znajdujesz partii która mógłbyś popierać, warto zaangażować się w tworzenie czegoś własnego I działanie na jej rzecz. Nie jest to proste, wymaga mnóstwa pracy i zaufania ale jest pozytywne. Patrz też na partie względem tego co gdzie są na osi politycznej i angażując się w jej działanie możesz zmienić to kto i w jaki sposób się wypowiada
mam wątpliwości co do tego rodzaju sprawowania władzy, a najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi mnie nie przekonują. Szczególnie odnośnie manipulacji mediów oraz wiary w to, że ludzie są mądrzy w grupie


@sailer: dlaczego wątpisz w to że ludzie są mądrzy w grupie?
@inny_89: Rozumiem - ja sobie znalazłem partię na którą mogę z czystym sumieniem głosować i wspierać, pamiętam to fajne uczucie jak przeczytałem program i "o, zgadzam się niemal z każdym punktem" i odpowiada mi światopoglądowo w całości. Ale dopóki jej nie było to było dość słabo z wyborem i perspektywami politycznymi.

Dużo siły i wytrwałości Ci życzę Mireczku bo z tego co mówisz sytuacja nie rozpieszcza :<