Wpis z mikrobloga

@Przemas129: trudno powiedzieć w 1 tygodniu wszyscy byli nominowani i widzowie głosowali kto ma wejść do domu. Teraz w 2 tygodniu tylko 1 jest nominowany i niektórzy 2 głosy na niego dali. Czyli nominacje chyba inaczej wyglądają. Plus jedna osoba przyznała innej immunitet
  • Odpowiedz
@Adu_Jean: no to jeszcze , jeszcze do zaakceptowania. Jedyna forma jaka bym odrzucil to jakas wersja ktòra juz sie pojawiła na świecie chyba w Australii, gdzie program nie jest na żywo, opròcz finalu a uczestnicy sami sie eliminuja. Dla mnie to by bylo przekombinowane.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Przemas129: w większości największych big brotherow uczestnicy się sami eliminują (US, UK, Canada, Australia) imho lepiej, bo antagoniści mogą zajść do finału, a spiski są cały program. Ale rzeczywiście program nie na żywo to porażka tego formatu.
  • Odpowiedz
@Przemas129: nominuje jedna osoba (HoH) która wygrała zadanie tygodniowe. Poźniej do wygrania jest PoV, dzięki któremu można anulować jedną z nominacji, a HoH ma wskazać osobę na to miejsce. Na koniec tygodnia pozostali uczestnicy głosują kto z danej dwójki ma odejść. Serio jest ciekawiej, bo uczestnicy mogą, a nawet muszą spiskować i nie jest to konkurs popularności jak w przypadku starej formuły (pl)
  • Odpowiedz
@galileon: nie wiem. Nie jestem przekonany. Sila tego programu bylo to ze widzowie decydowali o losach uczestnikòw. Bylem do tego przyzywczajony. Watpie by w Polsce by to sie przyjeło. Mozna byloby zrezygnowac z zakazu rozmòw o nominacjach. Pelna jawnosc.To byloby nawet ciekawe ale ostatecznie powinni decydowac widzowie
  • Odpowiedz
@Przemas129: pełna jawność by była super, do tego stream 24h i dużo więcej alkoholu. Do programu nie powinni iść przeciętni ludzie - ani to nie wygląda i śpią cały czas - freaky z ADHD i samych narwańców aby emocje były:) Węgierski BB się zaczął a po filmiku widać że same ciekawe twarze.
Zwyciężca takiego formatu rónież nie byłby tak oczywisty jak w ostatnim BB - stulejarz wybił się na tle
  • Odpowiedz