Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Z opóźnieniem, jak co roku, ale już jesteśmy i spieszymy Wam ogłosić, że Święta czas zacząć! Właśnie nastał ten długo wyczekiwany przez was moment, w którym startujemy z trzecią edycją wykoPAKI. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące zabawy oraz infografikę przedstawiająca zasady zabawy, która będzie przydatna szczególnie nowym uczestnikom. Więcej dowiecie się na naszej stronie internetowej.

Czym jest wykoPAKA?
wykoPAKA to zabawa dla użytkowników Wykopu, która polega na sprawianiu innym przyjemności! Podstawowym założeniem tej zabawy jest przesyłanie sobie nawzajem paczek z listem oraz upominkami przez uczestników zabawy. Ty przygotowujesz paczkę dla kogoś, a ktoś inny przygotowuje paczkę dla Ciebie - to proste!

Jak wziąć udział w zabawie?
Przede wszystkim musisz spełniać wymagania. W tym roku od uczestników zabawy wymagamy przynajmniej półrocznego stażu na Wykopie i minimum 50 wpisów na Mirko (liczone do dnia zapowiedzi zabawy, tj. 15.11.2020). Jeśli spełniasz wymagania odwiedź oficjalną stronę zabawy, gdzie czeka na Ciebie przycisk „Dołącz do zabawy”.

Jakie są terminy?
Terminy zabawy opublikowane są na stronie wykoPAKI.

Ile to kosztuje?
Nic! Udział w zabawie jest darmowy. Ponosisz jedynie koszt przygotowania i wysyłki paczki. Wymagana minimalna wartość paczki to 50zł, nie wliczając w to kosztów wysyłki.

Gdzie znaleźć więcej informacji o tej zabawie?
Sprawdź poniższą infografikę, zajrzyj na naszą stronę internetową, a w szczególności do FAQ i Regulaminu zabawy. Jeśli nadal masz pytania, zadaj je pod tagiem #wykopaka

Jacyś organizatorzy?
Organizatorami zabawy jesteśmy my: @chybaDapi oraz @dobry_programista, a w rozpatrywaniu zgłoszeń weryfikacyjnych pomagać nam będą w tym roku @Shyvana i @trusru. Podobnie jak w poprzedniej edycji również bierzemy udział w zabawie, ale nie możemy weryfikować swoich paczek ani paczek naszych nadawców. Nie wiemy także kto przygotowuje dla nas paczki – lubimy niespodzianki tak samo jak Wy :).
W razie pytań i problemów jesteśmy do waszej dyspozycji pod tagiem #wykopaka oraz na PW.

Zapraszamy do rejestracji i dziękujemy, że jesteście z nami!

Ekipa wykoPAKI.

No i tagi #wykopaka i #wykopoczta dla zasięgu.
wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki!

Z opóźnieniem, jak co roku, ale już jesteśmy i...

źródło: comment_1606004127IJqKip6RF9EHz4lPNO2BzN.jpg

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
Nie dostaję maila aktywacyjnego, ani do spamu ani nigdzie.

@Voltaire: upewnij się, że podany adres mail jest poprawny. Możesz się zalogować i jeśli adres mail jest błędny, masz możliwość aktualizacji, a jeśli jest poprawny, jest opcja ponowienia wysyłki. Możesz spróbować też podać inny adres mail. Widzimy, ze uczestnicy bez problemu potwierdzają adresy mailowe, więc podejrzewamy, że to jakiś problem z Twoją skrzynką.

jak dla mnie trochę za dużo tych "kroków"
  • Odpowiedz
@wykoPAKA Spełniam warunki, mam ponad 200 postów na mirkoblogu, a nie mogę dołączyć, pokazuje, że nie spełniam warunków

edit: aa, widzę że wpisów mam 30, akcji więcej :( Szkoda, bo chętnie bym dołączył
  • Odpowiedz
Dalej macie minimalne wymaganie opisu 2000+ znaków, brak zbędnego rozwlekania ale i również konkretów? Jeśli tak to sorry, ale nie mam na tyle ciekawego życia by pisać o nim epopeję, a i przyjmę wszystko co normalne. Wybredna nie jestem. Przynajmniej tak mi się wydaje. ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@InessaMaximova: ciekawe życie nie jest wymaganiem ;) możesz lubić kotki, pizzę, kolor zielony, granie w gry, gorzką herbatę i kapitana bombę i już da się spersonalizować paczkę. informacje, które wydają Ci się bez sensu, mogą podsunąć genialny pomysł na prezent, także lej wodę i pisz wszystko, co Ci przyjdzie na myśl.
nikt nie oczekuje, że wylosuje kogoś, kto się jara numizmatyką i robi kurs na pilota, ale wymaganie "cokolwiek, przyjmę
  • Odpowiedz
Dobrze widzę po zasadach, że teoretycznie ktoś może dostać paczkę już na koniec listopada? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie może i dobrze, bo kurierka co roku oblężona, a teraz chyba jeszcze goręcej jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykoPAKA: hej jaki.powinien byc opis? Zostałem odrzucony i nie wiem czemu. Opisałem wiek, stan cywilny, dzieci xD zE co lubię czytać i co oglądać gdzie pracuje i jakie hobby i odrzucono to :/ za bardzo nie wiem co dodać może jakieś wskazówki?
  • Odpowiedz