Wpis z mikrobloga

Nie miałem PS4 i postanowiłem że kupię od razu PS5 i w ramach wstecznej kompatybilności ogram sobie ekskluziwy.
Jak sądzicie, od czego najlepiej zacząć?
Jak dla mnie Uncharted i God of war, bo grałem jeszcze w te serie na ps3. Nie grałem nigdy w żadnego souls like'a (no chyba, że Fallen Order) i nie jestem pewny czy spodoba mi się Bloodborne. W Tlou i Tuszyme pewnie pogram jak stanieje.
Nie oglądam też gameplay'ów za bardzo żeby sobie nie spoilować, dlatego proszę o odpowiedź w ankiecie ;)
#ps5

Co najlepsze?

  • God of war 39.4% (56)
  • Uncharted 4 14.1% (20)
  • Ratchet & Clank 2.1% (3)
  • Bloodborne 8.5% (12)
  • Ghost of Tsushima 7.0% (10)
  • Days gone 5.6% (8)
  • The Last of Us 2 11.3% (16)
  • Uncharted Zaginione Dziedzictwo 0.7% (1)
  • Spiderman 10.6% (15)
  • Coś innego (Napisz w komentarzu) 0.7% (1)

Oddanych głosów: 142

  • 12
Grałem we wszystkie z listy. Absolutnie God of War, a potem Ghost of Tsushima. Mimo, że czekałem na TLoU 2 od premiery pierwszej części, to ostatecznie zostałem rozczarowany. GoT kupiłem bez żadnych oczekiwań i okazała się jedną z lepszych gier tej generacji. Teraz w 60fps to jeszcze lepiej.
@Adamalan: Fallen Order i soulslike? hmmm no nvm... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja polecam GoW ale III remastered, taka petarda że ojapie*dole :D Uncharted 4 nawet nie zmusiłem się żeby skończyć, a zrobiłem jakieś 70%, zanudziło mnie i jakieś drewniane #niepopularnaopinia PS+ Collection zrobi Ci robotę (jak już za rok, pół kupisz legitnie pleja :P, chyba że już masz preorder to EZ)
@Adamalan: Jak nie grales w zadnego z soulsow to nie wiem czy warto inwestowac w demons soulsa. Dla mnie po paru godzinqch grania jednak dark soulsy 3 lepszy. GoW polecqm a sprobowal bym jeszcze red dead redemption 2.