Wpis z mikrobloga

Znowu samotna matka kopnęła mnie w dupę.
Teoretycznie jestem idealny na betabankomat - zarabiam 12k, mam oszczędności 800k, wykształcenie - doktorat akurat z tej samej dziedziny co jej studia, jestem w miarę wysoki.
Ona nauczycielka z małego miasteczka, z rocznym dzieckiem, zarabia tak mało, że pomagają jej rodzice bo mąż się ulotnił.
2 tygodnie nawet ok się gadało przez telefon, zaproponowałem jej, że przyjadę - koniec, nie jestem wystarczająco dobry.

#przegryw #blackpill #redpill
  • 57
  • Odpowiedz
@MiedzygalaktycznyMors: problem w tym, że się skończyły.
Z powodu pracy jestem uwięziony w Krakowie.
Na tinderze już kilka miesięcy temu do wszystkich z którym mnie sparowało napisałem.
Na edarling do 300.
Widzę, że o ile nie rzucę tej pracy i nie wyprowadzę się np. za Ural, to nie mam szans na kobietę.
  • Odpowiedz
@CT-27-5555: co wy macie z tym wzrostem, nawet się z nią nie widziałem czyli nie ma szans, że chodzi tu o wygląd.. Poprzednia dziewczyna miała 172 czyli 10 mniej niż ja i było ok.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sqlserver: nie znam zadnej kobiety u ktorej wzrost nie mialby znaczenia. Jest to nr jeden w wyborze partnera. Pozycja druga to zeby, trzecia paznokcie. I tak jest w 99%
  • Odpowiedz
@sqlserver: ziomeczku,
1. nigdy sie z kasa nie wychylaj. nie mow o kasie. nie chwal sie. nie pytaj o sytuacje kobiety
2. brnij w spotkanie na zywo. krakow, praga, londyn. nie wazne. brnij w spotkanie face2face jak szybko sie da
3. majac kase nie jest problemem podbicie do kolezanki gdziekolwiek jest
4. po randce udawaj splukanego. moze cie przenocuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) i kupi browar na
  • Odpowiedz