Wpis z mikrobloga

#xiaomi
Kto wytłumaczy różnice pomiędzy modelami Xiaomi: Mi10, 10 T Pro, 10 T, Note Pro i Note.
Czym one się różnią? Dlaczego mam wybrać Xiaomi, a nie jakąś inną markę? Interesuje mnie najlepszy aparat w cenie 2-2,5 tysiąca zł.
  • 7
  • Odpowiedz
@ShoCku: Stary model bez dalszego wsparcia oprogramowania. Telefon fajny, ale niezrozumiała dla mnie polityka... Nienawidzę olewatorstwa ze strony producenta. To 10 lat temu było już lepiej...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R__R: zobacz s20 fe, wiem że przekracza Twój budżet, ale ma dobry aparat, spoko ekran i stabilne oprogramowanie. Najlepiej wersję 5g bo ma Snapdragona. Niedługo też ma być pixel 4 5g dostępny w xkom, warto zobaczyć ten model, ale nie jest to flagowiec.
  • Odpowiedz
@RegulaminowyUzytkownik: Dzięki, zastanawiałem się nad S20FE. Nie mam parcia kupna telefonu już dzisiaj, ani na flagowce. Poczekam do czarnego piątku, może będzie jakaś promocja, która mnie zachęci.
Generalnie aktualnie zastanawiam się nad Xiaomi Mi 10 T Pro oraz S20 FE 5G. Jeszcze trochę poczytam nad innymi telefonami, może jakiś inny mnie przekona.
  • Odpowiedz