Wpis z mikrobloga

Tym razem wzięłam 2 paczki #toogoodtogo z zamiarem zamrożenia pieczywa ale aż tyle to się nie spodziewałam xD

Piekarnia Oskroba w #warszawa
cena tgtg:10x2
standardowa: 30x2

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie czym jest tgtg to w dużym skrócie jest to ratowanie jedzenia z restauracji/piekarni/cukierni które danego dnia się nie sprzedało za 1/3 ceny #cebuladeals
Pobierz CurlyHairGirl - Tym razem wzięłam 2 paczki #toogoodtogo z zamiarem zamrożenia pieczyw...
źródło: comment_1605968405oDko0NDqKb7DoTyWt65CIX.jpg
  • 27
Coś usunęło, jeszcze raz dodaje
@Podstarzaly_Mandalorianin aplikacja Toogoodtogo, trzeba polować na paczki w swojej okolicy, nie w każdym mieście jest jeszcze ale jak coś to jestem do dyspozycji z różnymi radami jak wyrwać paczkę bo te lepsze znikają w kilka sekund :) @Irritum najlepiej i najgorzej jednocześnie bo zwykle super paczki ma Blikle i stolica pączków ale nie znam wtedy umiaru więc stram się ich nie kupować chociaż ostatnio się skusiłam...
Pobierz CurlyHairGirl - Coś usunęło, jeszcze raz dodaje 
@Podstarzaly_Mandalorianin aplikacja...
źródło: comment_1605969059M2QDObg4ByUkMv6vI4DjuU.jpg
@Mato Jakie miasto? Generalnie tak: pizza hut wyprzedaje paczki dzień wczesniej i np. jak ma odbiór 19-20 to u mnie zwykle są wystawione 20.19 i trzeba cały czas odświeżać, ta piekarnia zwykle ma podobnie z tym, że paczki 15 albo 16 po. Generalnie musisz poszukać kanjp które Cię interesują, zobaczyć o której się wyprzedały i o tej godzinie polować następnego dnia :)
@Mato polecam grupę na FB tgtg PL tam masz foty z konkretnych miejsc. Costa ma spoko bo ma kanapki, Blikle ma uczciwe paczki, stolica pączków, pizza hut, właśnie ta piekarnia co w poście. Polecam uważać na BP bo ktoś kiedyś dostal cole i tic taci xD, niektóre miejsca sushi też oszukują.
Warzywniaki mają też fajne paczuchy, wiem że bardzo chwalą jakiś na Hali Mirowskiej ale nie mam po drodze więc nie byłam
Pobierz CurlyHairGirl - @Mato polecam grupę na FB tgtg PL tam masz foty z konkretnych miejsc....
źródło: comment_16059743151cI8Q9ZAh86Esk8RgKgda1.jpg
@CurlyHairGirl: @Hannahalla: ja teraz przez Foodsi i tgtg będę miała chyba problem żeby zamówić z knajp w normalnej cenie przy tym jakie ostatnio okazje wyrwałam xD ale przerzucam się na paczki z warzywniaków, super ćwiczenie kreatywności w kuchni i sposób na to, żeby wcisnąć więcej warzyw do diety - no przecież nie może się to wszystko zmarnować () picrel moja ostatnia paczka za
Pobierz Chacha - @CurlyHairGirl: @Hannahalla: ja teraz przez Foodsi i tgtg będę miała chyba p...
źródło: comment_1605978170a1b7zKiIgHFMW70iqeEZtm.jpg
@Hannahalla jestem za dużym cebulakiem na Foodsi bo oni mają 50% ceny, tgtg jednak tylko 1/3

@Chacha też brałam z warzywniaka koło mnie ale się troche zawiodłam bo dużo rzeczy było do wyrzucenia :( Ale faktycznie, co się dało do mrozilam a reszta zupa albo smothie ( ʖ̯)
@CurlyHairGirl: no ja dzisiaj też chciałam inny warzywniak wypróbować i parę zdechlaków się trafiło - z 3 papryk wszystkie już były bardzo pomarszczone i z zaczątkami pleśni, część pomidorów to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale reszta warzyw była w porządku, więc narzekać nie będę c:
@Chacha no ja też reklamacji nie składałam ale się zniechęciłam, dużo bardziej wolę iść na targ i kupić po niższej cenie jakieś owoce i warzywa "brzydsze" gdzie sama sobie je wybiorę :) Najczęściej to kupuje pomidory po 1-2zl kg i wtedy na zupę krem idą ;)