Wpis z mikrobloga

Halko, pomocy, bo nie umiem w aliexpress. Otóż, zamówiłam zestaw szczoteczkę oclean z dodatkowymi końcówkami. Oczywiście wyszło tak, że szczoteczka już przyszła a końcówki mają dosłać za kilka dni, bo czekają na dostawę. I teraz pytanie czy mam przyklepać zamówienie, bo już dotarła sama szczoteczka czy czekać aż dotrą końcówki? Nie wiem czy Pan chińczyk stworzy jakieś oddzielne zamówienie do tych końcówek czy mnie w wała zrobił >.>
#aliexpress
  • 7
  • Odpowiedz
@Artemisia: No i pod żadnym pozorem nic nie potwierdzaj, dopóki wszystkiego nie otrzymałeś. Ponadto od potwierdzenia masz 15 dni na założenie sporu, więc lepiej w ogóle nie potwierdzać niech się zamówienie samo potwierdzi.
  • Odpowiedz
więc lepiej w ogóle nie potwierdzać niech się zamówienie samo potwierdzi.


@wojszu:

i tak ali automatycznie skraca czas ochrony, jak wykryje, ze towar zostal juz doreczony :P
  • Odpowiedz
@wojszu: Rozmowa na czacie z kitajcem nie wystarczy w razie czego jako podkładka pod ewentualny spór? Sam z góry rzucił, że szczotka pójdzie pierwsza a za 10 dni końcówki jak już znowu będą w magazynie w Polsce. Jeszcze zamydlił oczy przeprosinowym giftem. No cóż, zobaczę za kilkanaście dni co z tego wyjdzie >.>
  • Odpowiedz