Wpis z mikrobloga

Czy jeżeli załadowałem listę z plików lokalnych a nie np. przez url i plusx wprowadza zmiany, chociażby dodaje nowy kanał, to czy za każdym razem muszę pobierać listę i ładować do tivi mate'a od nowa, aby była aktualna. Aktualizacja listy z poziomu tivi mate'a nic nie zmienia :/
#iptv
#plusx
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nekrotyl: no właśnie plusx nie bangla w taki sposób, trzeba ładować listę z pliku po konwersji przez siptv :| inaczej archiwum nie działa
  • Odpowiedz
@byqie wrzuć sobie na pastebin czy na jakis serwer i yam podmieniaj jak bedzie zmiana. Co do archiwum to nie tracisz jesli przeladujesz bo mozesz wybrać epg, które jest na 10 dni, 5 do tyłu, 5 do przodu.
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl: Tak w przewodniku owszem wyświetlą się programy archiwalne, ale tivi mate nie pozwala ich odtworzyć. Dopiero, gdy dany dzień minie, po ówczesnym dodaniu listy, wtedy zadziała archiwum.
@johnmorra: Widziałem już na tagu masę wątków z tym związanych i zawsze występował jakiś problem czy to z listą natywną którą plusx nazywa po prostu m3u, czy tą dedykowaną dla ssiptv. W konsekwencji, miałem tak samo, korzystając z tych list
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl: Dzięki, ładowałem epg do tej listy już jakiś czas temu, może faktycznie coś mi się pomyliło. Być może taka sytuacja miała miejsce kiedy kupiłem od nich listę. To wtedy podczas pierwszego dnia użytkowania nie mogłem odtwarzać archiwum. Spróbuję z tym 10 dniowym epg, w przód i tył.
  • Odpowiedz