Wpis z mikrobloga

@Kempes: Teraz to policjant? A rzecznik twierdził że NIKT tam pałek nie używał...
Zresztą nawet gdyby twierdził że to policjant to on nie jest policjantem bo nie posiadał żadnych oznaczeń, to mógł być każdy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 83
@Kempes: powinni go #!$%@? na glebę i obezwladnic jak zwykłego bandyte, postawić but na mordzie I wyrwać te pałke, tym razem to był policjant po cywilu a następnym będzie jakiś psychol który rozwali przypadkowej osobie głowę
  • Odpowiedz
@Kempes: A jak to wygląda od strony prawnej bo zawsze mnie to zastanawiało. Jak się policjantowi po cywilu lub po służbie przypadkowo da w mordę to odpowiada się jak za napaść na funkcjonariusza czy jak na zwykłego obywatela ?
  • Odpowiedz
@lennyface: Jak oni odpłynęli, ja jestem zdania, że w Policji są debili, czy to na wysokich stanowiskach co za wszelką cenę chcą się popisać akcjami. Jak kibole się chwalą akcjami na plus, tak u nich chyba ekstra punkty w hierarchi dostają. Nie ma to jak wysyłać psy w pełnym rynsztunku i tajniaków z pałami posłać w tłum ludzi, gdzie liczba incydentów jest mniejsza niż na każdym pierwszym lepszym festiwalu muzycznym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@lennyface: no tak, bo jak już wyjął tę pałkę to żeby sobie nią pomachać. Co za idiotyczna argumentacja, albo oberwiersz przy próbie rozbrojenia, albo po prostu oberwiersz. Tu nie ma żadnej filozofii. xD
  • Odpowiedz
  • 11
@Kempes Jezu ja naprawdę rozumiem idee tajniaków policyjnych, którzy mają wmieszać się w tłum ale na Boga czy oni mają tylko jeden strój uniwersalny i tak samo się wtapiają w tłum kiboli i w tłum normalnie wyglądających ludzi, w tym większość kobiet?xD

Przecież wystarczyło żeby ubrali się normalnie, dżinsy i jakaś kurtka, maseczka i nikt by ich za kiboli nie wziął, a sama z pamiętnej największej manifestacji w Warszawie dobrze wiem,
  • Odpowiedz