Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@haxxx: nie chce tutaj za bardzo spamować, ale jest też fajna alternatywa w postaci Shadow PC. Dostajesz cały komputer w chmurze z win10 i możesz instalować wszystko czego dusza zapragnie. Świetna usługa, a mam porównanie z GF now. Na minus - długi czas oczekiwania na aktywację, ok 2 miesiące.
@kamilowski przy próbie rejestracji pokazało mi, że dostęp dostane dopiero w maju. Gdyby nie tak dlugi czas oczekiwania napewno przeszłabym na shadow pc, bo nie ma ograniczeń jeśli chodzi o bibliotekę, ale pol roku mnie odstraszyło. No i gfn 25zl, shadowpc ok 60-70 zł na miesiąc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Napojbezalkoholowy: aktywują dużo szybciej, ale swoje niestety trzeba odczekać :/ Ja złożyłem zamówienie 27 sierpnia i miałem termin na grudzień. Aktywowali 19 października. Sama usługa działa bezbłędnie nawet na niezbyt stabilnych łącząch, chociaż rzeczywiście jest trochę drogo. Dokupilem sobie 256GB przestrzeni dyskowej i wychodzi ok 75 zł/mies. W razie czego mam kupon -5eur na pierwszy miesiąc jak komuś czekanie nie straszne.