Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
W serii Legendy FSO pokazał się właśnie Polonez Coupe, ktoś z forum właśnie kupił i zrobił porównanie ze starym KAPem:
"Większość z nas była przekonana że DeA puści "odgrzanego kotleta" w postaci kompletnie skopanego modelu jaki ukazał się w KAP i ZK. (...) Modelik jest przepiękny, to zupełnie nowo opracowana forma.
Wreszcie poprawne proporcje, czyli przedłużone przednie drzwi, kolorowe wnętrze (deska rozdzielcza i fotele brązowe - podłoga, boczki i tylna półka czarne, co fantastycznie się uzupełnia), uszczelki w koło okien, srebrny pasek w tylnym zderzaku kolorowe przednie kierunkowskazy i pozycje, lampy przednie z podmalowaniem na srebrno, tylne lampy kolorowe, a z resztą - sami oceńcie"

Także kamień z serca, nie poszli na łatwiznę.

I nie bardzo rozumiem narzekania na cenę, 45zł to nie jest dużo, IXO startuje od 100zł w górę w większości, Minichamps spokojnie 150zł (przynajmniej Allegro), Abrexu modele jakieś 80-90zł, o Neo czy AutoCult nie wspominam nawet, a u nas w p0lsce narzekanie xD
Powinno być po 5 wersji lakieru, otwierane drzwi i maska (w 1:43, przypominam), i powinno kosztować 9,99 co nie? XD
No i koszt jest tym razem uzasadniony raczej, w końcu choćby Poldek Analog, Syrena 607, Ogar, w skali nie istniały, więc wszystko muszą ogarniać od zera ¯\_(ツ)_/¯
#fso #kolekcjonerstwo #modelarstwo #samochody #gorzkiezale #60modelizawpis
lewymaro - W serii Legendy FSO pokazał się właśnie Polonez Coupe, ktoś z forum właśni...

źródło: comment_1605783409A4rswOr29IZo6VEb0PTWxa.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Tak, według mnie dycha czy 15 PLN to maks.
Nic w tych modelach prócz lakieru nie jest porządnie zrobione, trzeba wszystko rozbierać i malować samemu, w tym wnętrze które ktoś zrobił wyraźnie na #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WodzNaczelny: no to też fajny pomysł, jak Abrex, też takie do skręcenia jakieś Skody ostatnio zaczął wypuszczać
A chodzi ci o lakier? Bo staaare KAPy faktycznie miały problemy ( )
  • Odpowiedz
@lewymaro: Hachette to jeszcze większy syf wypuszcza...
Jak chciałem kupić Warszawę, to gdy zobaczyłem cenę i popatrzyłem ile tam jest do robienia to powiedziałem, żeby kioskarka więcej dla mnie tego gówna nie odkładała( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedy wreszcie się nauczą, że jak nie potrafisz czegoś robić, to nie rób w ogóle?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WodzNaczelny: ktoś kiedyś chyba nawet wypunktował na forum, że ta Warszawa to nie Warszawa tylko Pobieda ze zmienionym znaczkiem ( ) w testowej serii to nawet były rosyjskie znaczki GAZu z tego co pamiętam xD
Ale no, Syrena to jakoś im tam wyszła ;p

Ale z drugiej strony, jaka fajna baza do przeróbek Mad Maxowych ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
lewymaro - @WodzNaczelny: ktoś kiedyś chyba nawet wypunktował na forum, że ta Warszaw...

źródło: comment_1605785484LWRMwxGgXkWMLcpKpOt0CV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WodzNaczelny: a no prawda prawda ( ͡º ͜ʖ͡º)
Się opchnie na Allegro za 5 lat, po 250zł każdy, jak Kanciak milicyjny, co po tyle chodzi teraz (to jest już w ogóle abstrakcja) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kejran: no KAP startował w 2009 roku, pensje też poszły w górę od tamtego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tym razem się postarali, podobno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz