Wpis z mikrobloga

Mirku @feelfree, zgłaszam się do testowania mobilnego wypoku na platformie odmiennej od Androida ;) Wersję 1.0.1.2 udało mi się zainstalować na BlackBerry Classic i trochę działa. Niestety 1.0.2.0 z gita nie daję rady w ogóle otworzyć do instalacji.
Trochę długo trwa otwieranie (pikuś), po odpaleniu/odświeżeniu pokazuje się komunikat błędu:

Unable to resolve host "a2.wykop.pl": No address associated with hostname

Zdarza się też wyświetlenie komunikatu jak na obrazku.
Z kodowania to u mnie prędzej C/Cpp jeśli już, choć i to nie na jakimś super poziomie, więc niestety sforkowanie i robienie BBOWM po mojej stronie jest niemożliwe :<
#otwartywykopmobilny #blackberry
Pobierz
źródło: comment_16057347094PvA3PgcAPQXSLgvFz8hD2.jpg
  • 7
@Bartex16: mam. Jak dla mnie spoko, bo nie gram w gry czy innych pierdół dla ekshibicjonistów nie używam, a jest klawiatura fizyczna i gigantyczny profit w postaci BB Blend no i trackpad ( ͡ ͜ʖ ͡)
Niektórzy twórcy (info na podstawie BlockIt) udostępniają za darmo swoje wcześniej płatne wersje, bo "sklep" mają kiedyś wyłączyć czy coś. Ostatnio zainstalowałem Androbiedową pełną wersję OsmAnd i działa wszystko poza
@macgajster: wlasnie zamowilem sobie q5 zeby wyprobowac (za 60zl xD), glownie zalezy mi na klawiaturze, z takich androidowych apek to mapy i spotify po bt w aucie, ogladalem troche forum crackberry i widzialem ze mozna apki do androida 4.4 wiec od biedy mozna sie poratowac
apka Blockit jest po prostu do blokowania polaczen?
@Bartex16: dobry dil :) Przed Classic miałem Q10, po przesiadce miałem wrażenie, że to jest wielki telefon, ale te kilka dodatkowych klawiszy (pod ekranem, nie są dotykowe, a zwykłe wciskane) plus touchpad... Do tego na Q10 nie chodziło mi BB Blend i nie można było zrobić aktualizacji do najnowszej wersji.
Polecam też blokadę ekranu z ustawieniem odpowiedniej cyfry w odpowiednim miejscu. Nie do złamania/zapamiętania przez osobę postronną patrzącą się przez ramię