Wpis z mikrobloga

Przeglądałem sobie dzisiaj tag #wykopaka i naszło mnie na wspominanie, jak zobaczyłem wpisy z początku zabawy.
Czy wiecie, że pierwsza edycja #wykopaka ruszyła 2 lata temu? Tutaj jest wpis informujący o starcie tamtej edycji: https://www.wykop.pl/wpis/37089071/mirki-i-mirabelki-dotrzymuje-slowa-o-starcie-zapis/
Zabawa została wtedy utworzona dosłownie w kilka dni przez Ojca Założyciela @chybaDapi, jak się okazało, że #wykopoczta prawdopodobnie nie ruszy. W zabawie wzięło udział 297 uczestników, z czego 9 osób postarało się, aby trafić na ścianę wstydu. Cieszę się, że pojawił się wtedy człowiek, który miał dużo siły, aby stworzyć alternatywną zabawę - ciekawe co by było, gdyby #wykopaka nie powstała.
Wtedy zabawa raczkowała, a wpis zapowiadający zabawę otrzymał tylko 60 plusików. Ile plusików w tym roku otrzyma wpis o 3 edycji zabawy? Mam nadzieję, że sporo więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz dobry_programista - Przeglądałem sobie dzisiaj tag #wykopaka i naszło mnie na wspomin...
źródło: comment_1605696655sWMNTFnze5ShwgVhmXRN9d.jpg
  • 9
@susuke15: To fakt, organizacja wykoPAKI jest mocno czasochłonna - w zeszłym roku w grudniu więcej czasu poświęcałem na wykoPAKĘ, niż na własną pracę i wszystko to dzieje w okresie, gdzie każdy jest zabiegany. Robimy to również za darmo i nie mamy z tego tytułu żadnych profitów. Przystępując jednak do organizacji wykoPAKI robiłem to świadomie i szczerze mówiąc nie narzekam na to. Na co dzień nie jestem jakiś ultra społecznikiem, ale od