Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kejran: Hehe tak się pytam, bo sam wystawiałem swoją betę z 2.5 w sedanie i zdziwiłem się jak ceny wyrąbały w kosmos. Inna sprawa, że chyba telefonów było mało, ale to chyba dlatego, że teraz prawie nikt nie kupuje aut, a już na pewno nie zabawek.

BTW Myślę że że 2.0 żeby nie było gruzem to jednak 10k trzeba wyłożyć.
@klamkaodokna: Wejdź na otomoto i wpisz moc silnika od 151 koni, żeby łapały się tylko największe silniki to się zdziwisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja myślałem, że moją beatę jak wystawię za 18k to będzie dużo, ale nieco lepsze egzemplarze to już 22k+
Także jak bedzie z 10 plusów to do końca grudnia kupuje Mercedesa W220 w gazie lub Dieslu do 10k zł xD


@Kejran: Oklepany temat. Kup lepiej Folcwagena Patefona. To jest opiero egzotyka, a #!$%@? elektroniką i dziwacznymi rozwiązaniami pod sam korek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze jak widze jeżdzącego nastoletniego Phaetona to jestem pełen podziwu dla właściciela za wytrwałośc i determinację w utrzymaniu tego pojazdu w stanie
@PDCCH: Ja tak samo, choć baaaardzo rzadko widuję tego przerośniętego passata ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie to auto to jakieś nieporozumienie. Niby jakość lepsza niż w passacie, mechanika lepsza niż w passacie, wszystkie systemy lepsze niż w passacie ale do cholery..... to auto jest szpetne bo wygląda jak gruby passat. Zegary mogliby chociaż zrobić inne, a nie tylko nieco udziwnić tych z passata
Pheaton to będzie Final Boss z W12 XD


@Kejran: No i tak trzeba żyć! Ewentualnie z V10 TDI, też może być ciekawy projekt. Kiedyś jak jeszcze bardziej mi się chciało przy autach grzebać to robiłem takiego Touarega z tym V10. Alternator mu robiłem. Nigdy #!$%@? więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kejran: W pełni popieram taki pomysł i z doświadczenia to tylko podpowiem, że cokolwiek będziesz kupował to niech się tam rozpada wszystko tylko niech ta elektronika działa, bo to jest najgorsze do ogarnięcia.