Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@RJ45: bałbym się napisać taki komentarz na wypadek gdyby ktoś zechciał skorzystać z zaproszenia xD i na mnie spocząłby ciężar organizowania ogromnego koncertu na setki tysięcy ludzi ( )
  • Odpowiedz
Jakóbiak zrobił jakiś śmieszny filmik


@LilArchangel: zeby to jeszcze bylo sprawnie zrobione, w odpowiednim dniu opublikowane, np na prima aprilis, to by bylo glosno i pozytywnie. A tak wyszlo jak wyszlo i cringe poszedl w swiat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja to bardziej kisne jak zawsze zagraniczni wykonawcy na koniec mówią że najlepsza publiczność jest w Polsce i to był ich najlepszy koncert. XD potem jadą dalej i mówią to samo. Ot taka uprzejmość
  • Odpowiedz
@RJ45: W sumie to ciekawe, czy jacyś znani na całym świecie artyści kiedykolwiek występowali w Rzeszowie. Bo z tego co wiem, to znani zagraniczni wykonawcy występują głównie w Warszawie, Katowicach i Trójmieście, może czasem też w paru innych miastach wojewódzkich jak Poznań, Wrocław czy Bydgoszcz, a podczas festiwali jeszcze na Mazurach (np. w Węgorzewie). Jednak jakoś nie kojarzę, żeby światowe gwiazdy kiedykolwiek występowały w Rzeszowie, Kielcach, Lublinie czy Białymstoku. To
  • Odpowiedz