Wpis z mikrobloga

@Nestorm: Niektórzy chodzą. Tag #przegryw pełen jest byłych i obecnych dziwkarzy. Mieliśmy nawet kilku takich, co wrzucali tu swoje perypetie i recenzje, niczym na Garsonierze xD Ci sami użytkownicy płakali, że jedyny sex jaki w życiu mieli to taki za kasę.

Chyba kwestia blokady mentalnej przed pójściem. Zresztą złote rady z tego tagu właśnie to proponują - weź pan 200 zł i idź pan na roksanę.
  • Odpowiedz
@Antorus: Jakiś niewielki procent chodzi, prawda. No i tak jak mówisz, niektórzy płaczą bo nie są w stałych relacjach opartych na miłości, zaufaniu tylko chodzą zaspokoić instynkty. A niektórzy znowu sobie chwalą i doradzają innym, że to sposób na wyjście z incelstwa. Moim zdaniem problem bierze się z różnic w światopoglądzie (większość młodych mężczyzn głosowała na prawicę, Konfederację a młode kobiety na Biedronia, lewicę) i stąd wynika różne często o
  • Odpowiedz
@Nestorm: Nie no, nie większość. Większość to może na wykopie. Zgadza się Bosak miał najwięcej głosów u młodych bo ok. 23% ale to dalekie jest od pojęcia 'większość'. Na lewicę też relatywnie sporo tego było. Ale mimo wszystko różnica jest spora.

Nikt mi jednak nie wmówi, że faceci nie szukają szybkich przygód :D Szukają, przecież jak inaczej te wszystkie Julki by nabiły dwucyfrowy licznik przed 20 rokiem życia? Ktoś je
  • Odpowiedz
@Antorus: Chodziło mi o prawicę ogólnie włączając konfederację. Tak samo w przypadku pań, lewica włączając Biedronia. Wspomniałem o tych partiach bo dominowały wśród młodych wyborców i ładnie pokazuje to kontrast pomiędzy tymi osobami. Pomińmy dywagacje czy np. PIS to partia prawicowa i uznajmy, że tak jest. Szukają, ale to nie ten sam target co incele. Jakieś fuckboye, Chady zaliczają masowo a około 30% młodych facetów do 28rż (jak mnie pamięć
  • Odpowiedz