Wpis z mikrobloga

Hejka, zastanawiam się nad kupnem IPHONE 11 PRO i generalnie chciałem kupić w jakimś media ale przed tym przejrzałem Allegro i znalazłem tam telefony które są prawie 1k tańsze. Napisane jest np. Że klasa A+ lub A- i że z nadwyżek magazynowych, choć opinie mają bardzo okej. Czy ktoś z Was kupował telefon właśnie z Allegro z czegoś podobnego? Nie chce się nadziać dlatego pytam :) #kiciochpyta #pytanie #ios #android #technologia #telefony #allegro
M1KNG - Hejka, zastanawiam się nad kupnem IPHONE 11 PRO i generalnie chciałem kupić w...

źródło: comment_16055644544W4K8vCyrd3SybO0T0FwBC.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@M1KNG: no czego nie kumasz?

Informacje na temat stanu wizualnego

produkt jest w bardzo dobrej kondycji, smartfon może posiadać niedoskonałości estetyczne w postaci rysek bądź otarć, które nie wpływają w żaden sposób na funkcjonalność telefonu. Należy pamiętać, że produkt nie jest produktem nowym.

Czyli naprawili np. zbity wyświetlacz, wstawili nowy, wyczyścili - jeśli nie jest obdrapana obudowa - klasa A+, jeśli podrapany - klasa A- (bawią się w serwis sami albo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@M1KNG: i dodatkowo:
Dopasowane, ekologiczne białe opakowanie zastępcze (eco box)

Nowy i oryginalny kabel USB lightning producenta TelForceOne,

Nową i oryginalną ładowarkę sieciową producenta TelForceOne
Czyli dokładnie to co przedstawione na filmach, bez pudełka, bez oryginalnej ładowarki i bez oryginalnego kabla
  • Odpowiedz
@M1KNG: mam na sprzedaż 11 pro 256 GB, którego kupiłem 28.09.2020 w RTV AGD, bateria 100%, bez jakichkolwiek śladów użytkowania
  • Odpowiedz