Wpis z mikrobloga

@Hissis: licytowanie na problemy nie ma sensu masz rację i nawet nie miałbym zamiaru czegoś takiego robić bo mogłeś mieć nawet 100 razy większe i po prostu nie mieć depresji. Bo gdybyś przeżył coś takiego to byś nie negował tej choroby.
  • Odpowiedz
@retusz_osobowosci: bo rozmawianie o przeżyciach które wzbudziły w Tobie pewne emocje, nie wzbudzi tych emocji w osobie z którą rozmawiasz. Przeżycie czegoś samemu, a przeczytanie o czymś to zupełnie 2 różne sprawy, jest cała masa czynników których w rozmowie nie jest się w stanie przekazać. To co przeżyłeś, to Twoje doświadczenia, i normalne jest to, że postrzegasz to jako coś ciężkiego poważnego, ponieważ tak właśnie w Twoim życiu jest, dlatego
  • Odpowiedz
@Hissis: ale ja niczego kompletnie od ciebie nie oczekuję. Od dawna radzę sobie sam ze wszystkim. Nie wmawiaj mi że czegoś od kogoś oczekuję bo ten wysryw to było nic innego jak myślenie na głos tak jak tysiące twoich wpisów i ogólnie twoja działalność na wykopie. Zapewniam cie że nie oczekuję żadnych komentarzy, jakichkolwiek. Bo mam świadomość że one nic nie zmienią a ja swoją walkę muszę wygrać sam.
  • Odpowiedz