Wpis z mikrobloga

Tym razem mały wysryw z mojej strony dotyczący TheFarm51. Pewnie stali bywalcy kojarzą mnie i moje posty dotyczące tej spółki w okolicach 19-21 zł, gdzie jak głupi zachęcałem tu do kupna akcji. Zostałem zjechany równo przez wykopowych ekspertów i przy każdej czerwonej sesji odbierałem wiadomości i czytałem posty na tagu w stylu: "i co tam baltor? Jak farma? hehhehe", "kiedy wyszczał?", "pociąg nie w tą stronę jedzie!" itd. Dzisiaj właśnie osiągnąłem 100% zysku z inwestycji i gdybym sprzedał dzisiaj, to zarobiłem na porządny samochód. Dla wszystkich posiadaczy akcji, nie, nie mam zamiaru sprzedawać tych akcji na obecnych poziomach cenowych. Dla świeżaków mała rada: nie idzcie za tłumem! Najlepsze okazje są wtedy, kiedy widzicie fundamenty, a sentyment na rynku jest negatywny w stosunku do spółki, branży etc. Powodzenia w inwestycjach dla wszystkich dobrych mirków, którzy również życzyli mi powodzenia, m.in. z farmą. Pozdrawiam
#gielda
  • 27
Dla świeżaków mała rada: nie idzcie za tłumem! Najlepsze okazje są wtedy, kiedy widzicie fundamenty


@baltor2004: przecież ta firma jak i większość gamedevowych zatrudnia studentów na OZ, jeden dwa projekty im nie wypalą i po firmie. Zdanie o fundamentach jest dla mnie nie zrozumiałe.