Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 713
Dla mniej zorientowanych przypominam co i po co się tu dzieje - Moderacja naszego kochanego portalu usuwa wpisy dotyczące prób wyjaśnienia "zamachu na Lu", polegającego na ciśnięciu Lu pod tramwaj. Jako że uważam, że nie powinno tak być i sprawę należy wyjaśnić do końca - postanowiłem codziennie wrzucać jakiś wiersz, przeróbkę, chciałoby się rzec - moderację tego tematu. Dzięki świeżości moderacja nie może na mnie użyć pretekstu "spam/flood" i może raz ich ból będzie taki sam jak mój ból. Jeszcze ustosunkuję się do kwestii nurtujących pewnych odbiorców z wczoraj - jako że sporo osób pisze do mnie w liczbie mnogiej ("weźcie", "załóżcie", "waszymi") - chciałem zauważyć że jestem osobą pojedynczą a czasy komuny się skończyły - warto zrewidować swój język i zwracać się do innych w drugiej osobie liczbie pojedynczej. Można nawet nie używać słowa "towarzyszu", choć wiem, jak ciężko się niektórym z nim rozstać. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Obrazek mocno zainspirowany wczorajszą wrzutką @MarcinBachleda Pozdrawiam ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dziś dla odmiany temat znacznie mniej spod tagu #heheszki choć nadal mocno #stopbzdurom #bekazlewactwa #lustopbzdurom a do tego nieco nieoczekiwanie #bartosiewicz i tak serio, serio - #poezja. Będę szczery - chciałem poszaleć trochę z tym utworem i sobie to i owo pozmieniać ale jak go przeczytałem - uznałem, że Bartosiewicz wyczerpała temat. Chapeau bas, pani Edyto, wrzucam "jak leci".

Skłamałam, skłamałam
Z palca wyssałam
Skłamałam ot tak, całkiem niewinnie
Byś chwilę był mój, byś tylko był przy mnie

Nie dowiesz, nie dowiesz nigdy się
Co prawdą, co prawdą, a co kłamstwem jest

I nim cokolwiek teraz ci powiem
Najpewniej znowu zmyśliłam to sobie

Bezczelnie znów kręcę
Skruszona nie jestem

O nie, w ogóle nie czuję się winna
Nie byłabym sobą, gdy byłabym inna
Nie byłabym sobą
Nie byłabym?

Nie dowiesz, nie dowiesz nigdy się
Co prawdą, co prawdą, a co kłamstwem jest
Już sama w swych kłamstwach gubię się

Nie liczę się z nikim
Niczego nie wstydzę

Kłamstw, kto kłamstw raz nauczony jest
Kłamstwem, kłamstwem ma skażoną krew
Na kłamstwie swoje życie budować chce

Skłamałam skłamałam
Waspin - Dla mniej zorientowanych przypominam co i po co się tu dzieje - Moderacja na...

źródło: comment_1605536931F7peAEV1bHRq7Q5N4j5KUl.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@MichalLachim: Aha, ale jak podpaili mieszkanie 11.11 to wszystko bylo tym zasrane i nikt nie robil proboemu, a jak ktos sie wysila, zeby problem rozwiazac to spam. Raz dziennie mozna ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@MichalLachim: Bo ty tak mowisz? ( ͡ ͜ʖ ͡) Kazdy ma swoje kryteria i nie trzeba byc prawakiem, zeby chciec poznac final tej sprawy. Btw, brukiem w policje to od 30 lat rzucaja i tymbardziej uwazam to za spam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@artekF: Ja mam dowód, że została wepchnięta pod tramwaj. Zamienię na dowód, że geje pobili księdza w Szczecinie albo że Turkowie bolcowali nastolatki na Euroweek albo że Antifa przyjechała na Marsz Niepodległości.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Nie ma to jak porównać posty na żywo o podpaleniu mieszkania czy rzucaniem brukiem w policję ze spamem od tygodnia o wymysłach gimbusiary. #prawackalogika ( ͡ ͜ʖ ͡)

@MichalLachim: jak dla Ciebie usiłowanie zabójstwa jest mniej istotne niż podpalenie, zawsze możesz dodać tag na czarną listę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
ogólnie to z którego obozu jesteś bo ciężko stwierdzić?

@Limonene: ja jestem z Nowego Obozu. Inaczej nie mógłbym zostać Magiem Wody przecież
  • Odpowiedz
@Waspin: Pamiętam jak jakaś typiara ostatnio pisała że KTOŚ popchnął ją pod metro. I oczywiście wszystko wynikało z tego że miała tęczę na plecaku xD Tweet poszedł w świat, ludzie klatką ją zasłaniali że ona NIGDY by nie skłamała, bo to kochane, zagubione dziewcze. Nawet nasze lewicowe partie to udostępniały xD
Jaki był finał? Po sprawdzeniu kamer nigdy taka sytuacja nie miała miejsca xDDDDDD
Za takie kłamstwa powinno się ludziom
  • Odpowiedz