Wpis z mikrobloga

Przedawkował ktoś tu mdma?Jak to właściwie wygląda?Da się fajnie przedawkować?
Pytam bo z zerową tolerką wziąłem około 200mg mdma (kryształ) i porobiło lekko (do klefa gdzie za pierwszym jak i drugim razu nie miało podjazdu gdzie euforia była poziom ultra) więc na sylwestra mam zamiar dać jeszcze jedną szanse z większą dawke ale obawiam się że nie wiem zrzygam się i łeb będzie bolał.
#narkotykizawszespoko
  • 15
  • Odpowiedz
Pytam bo z zerową tolerką wziąłem około 200mg mdma (kryształ) i porobiło lekko


@crash6543: albo masz zerową tolerkę na mdma, albo 200 mg porobiło cię lekko, wybieraj, bo to się wzajemnie wyklucza.

Przedawkował ktoś tu mdma?Jak to właściwie wygląda?Da się fajnie przedawkować?


w #!$%@? razy. odcina cię, im większa dawka, tym bardziej, do etapu, w którym zapominasz sensu i puenty zdania, które zacząłeś właśnie mówić.
za to przytulanie jakie wtedy przyjemne.
  • Odpowiedz
@atteint: w sensie była ta przerwa 3 miesiące od tego klefa więc raczej serotonina w pełni zregenerowana
i dzięki za odpowiedź to mnie raczej nie odstrasza więc git przytulanki najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@crash6543: ja jak #!$%@? za duzo to siedzialem ze znajomymi i mialem swoj swiat oni o czyms innym mowili ja slyszalem cos innego, odpowiadalem im na cos innego niz pytali, w sumie troche przerazajace ale jak sie mialo #!$%@? to bylo zajebiscie mimo to.
  • Odpowiedz
@crash6543: od ziomka na mieście bez wagi.

Pociłem się jak świnia(świnie sie nie pocą xd) , nie mogłem skupić myśli na dłużej niż 2 sekundy. Tak jak pisał venturilo tz. Cieżko bylo rozmawiać sensownie. Po 4h zimne poty i jakoś wyjątkowo łatwo zasnąłem.
Moim zdaniem lepszy mefedron od #!$%@? mdma bo przynajmniej wiesz na starcie ze jest #!$%@? xd
  • Odpowiedz