Wpis z mikrobloga

@Brajanusz_hejterowy: języki razem z prawem jazdy i kursami daj w jakąś osobną kolumnę pod doświadczeniem zawodowym. Zdjęcie twarzy się rzadko daje, najczęściej jak aplikujesz do miejsc gdzie ważna jest prezencja, czyli drogie sklepy, eleganckie restauracje, banki, itd.
  • Odpowiedz
@Brajanusz_hejterowy: zdjęcia nie musi być, ale prędzej z nim zapunktujesz niz stracisz. Języki z poziomem zaawansowania koniecznie, gdzieś w drugiej części CV (pod doświadczeniem i edukacja, obok szkoleń, prawka, itd). Daty urodzenia raczej nie powinieneś dawać. Jeśli CV ma 1 stronę i jeszcze masz miejsce, to jako ostatnie dodaj zainteresowania. Ludzie lubią wiedzieć z kim będą pracować
  • Odpowiedz
@Brajanusz_hejterowy: na gimnazjum szkoda miejsca IMO, chyba, że miałeś tam specjalizacje/rozszerzenia związana z pracą do której aplikujesz. Ja dodaję technikum bo jakiś tytuł zawodowy mi tam dał, ale nic poniżej
A jak żadnych tytułów nie uzyskałeś to daj jedynie tę szkołę, która Ci dała najwyższy wykształcenie (czyli jak masz średnie to liceum, jak podstawowe to gimnazjum itd)
  • Odpowiedz
@Brajanusz_hejterowy: wpierdzielasz wszystko co można - na bogato. Na górze wielką czcionką piszesz CV. Później dajesz mniejszą czcionką działy: Dane osobowe, kariera zawodowa, wykształcenie, zainteresowania (tu uwaga jak się interesujesz furry czy anime to tego nie piszesz dla swojego dobra). Na samym dole kopiujesz klauzulę ( ja zawsze wpisuje w google klauzula 2019 i kopiuje ja ze strony karierawfinansach). Ja mam specjalny dział w swoim CV pod nazwą informatyka i tam
  • Odpowiedz
@Brajanusz_hejterowy: Zdjęcia oczekują w januszexach. Nie chcesz pracować w januszexie. Języki raczej zawsze warto zamieścić. Wygląd CV zależy od tego gdzie aplikujesz. Poważne firmy to raczej minimalizm bez zbędnego wodolejstwa, przy doświadczeniu zawodowym piszesz tak, żeby się wstrzelić w słowa klucze z ogłoszenia o pracę. Edukacja tylko ostatnia szkoła, czyba że zrobiłeś kilka kierunków, albo masz podyplomówkę to wpisujesz wszystko. Przy pracy w januszexach, albo małych firmach można się rozpisać.
  • Odpowiedz