Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się jak to długo będzie trwał akt „Gnijącej d@py dla niego”. Kto się wzbogaci na tej całej akcji z zrzutki i czy knur zobaczy w ogóle te pieniądze. Ile masek zaprezentuje nam centaur? Ciekawe jest to, że Jacek na jednym z pierwszych filmów po powrocie knura z kurortu mówi, że ma pieniądze dla knura z filmów. A teraz nagle centaur zakłada zrzutkę na wizyty okuratnej Agnieszki. To wszytko jest tak gruba nicią szyte, że ci ludzie, którzy wierzą w bajki centaura to muszą być odurzeni oparami nitro, którymi delektuje się struś.
Co do samego centaura; wiem, że czytasz; nie mam nic, nawet szacunku. Twoje podłe gierki są tak słabe, że tylko ludzie z podobnymi zaburzeniami mogą widzieć w tobie dobrego człowieka. Pociesza mnie to, że kiedyś to wszytko się skończy i ludzie zapamietają cię nie jako dobrą postać Uniwersum a tego co rozbił to wszytko w drobny mak z wrażeniem, że był potrzebny jak powietrze.
No cóż, co poradzić jeśli kogoś życiowym mottem jest „nieważne jak mówią, ważne, żeby mówili”.
#kononowicz
  • 2
  • Odpowiedz
@ZakazSkretuwLewo: Ależ to oczywiste. Przecie jak się robi zrzutki na leczenie choroby(W tym na opiekę pielęgniarską) to trzeba na zrzutkę wysłać masę dowodów potwierdzających, że takie leczenie się odbywa, że taka choroba jest itp. To że centaur od początku tego nie podał i to jak teraz się bulwersuje bo będzie musiał konona przekonać do podpisania dokumentu, sugeruje że Kononowicz nigdy miał się nie dowiedzieć o zbiórce. Ciekawe czemu? ( ͡
  • Odpowiedz
@Verdundrin: dla mnie to jest zagrywka. Stawia knura przed faktem dokonanym bo ma świadomość, że knur na zawołanie nie podpisze kwitów. Teraz leci narracja, że wykop zły bo zbiórkę zablokował. Knur poczuł krew bo wroga ma i gdyby tylko sile miał to już by donos strugał na trójkę, że tu sami bandyci siedzą.
  • Odpowiedz