Wpis z mikrobloga

Cały dzień nie mogę rozchodzić tych dotacji na disco polo i Bednarka. Ten 500 tys, tamten 600, ten 2 mln. XD Jakie to jest absurdalne. Zakładając, że wydajesz 10k miesięcznie to za dwie bańki możesz nie robić NIC przez 16 lat. Tak wiem, algorytmy, zasady, trzeba to pewnie na cośtam przeznaczyć, ale co z tego. Sąsiad ostatnio gadał ze mną przy wejściu, że boi się o przyszłość, bo ma 10k oszczędności, jego firma leży i chyba zacznie chodzić jeść do miejsc gdzie dają za darmo biednym i bezdomnym. A Bednarek rasta dostaje pół bańki za frajer. XD #!$%@?, wszystko leży, szpitale nie mają na rękawiczki jednorazowe, respiratorów brakuje, pielęgniarki nie dostają kasy a tu cyk dwie bańki na jakiegoś gównorapera. XD Gdyby ktoś mi to powiedział na ulicy, a nie czytałbym nic o tym to bym nie uwierzył. #koronawirus #dotacje #bekazpisu
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HeavyFuel: ja mam tylko nadzieję, że większość tej kasy pójdzie na wynagrodzenie ich zespołów, osób technicznych, obsługi itp. Taki Bednarek zagra sobie w reklamie i swoje zarobi tak czy siak, a masa ludzi przez upadek branży eventowej nie zarabia praktycznie od marca.