Wpis z mikrobloga

Wieści z San Andreas. Wróciłem na chwilę do Los Santos, zrobiłem małe pierdółki takie jak nauka boksu w siłowni i przejście wyścigu na stadionie, ale przede wszystkim skończyłem wyzwanie BMXa, dość szybko opanowałem sterowanie, ale za każdym razem zostawało mi jedno kółko na drewnianej rampie i mimo ponad minuty na kilka prób nie udawało się go zgarnąć. Pooglądałem filmiki na youtube i część osób jakoś była w stanie normalnie wskoczyć, ale część osób robiło sobie schodek z vana lub karetki. Szukając odpowiedniego samochodu znalazłem coś o wiele lepszego :D Stan ukończenia 28,88%
#gtasana100 #gta #gtasa #gry
19karol90 - Wieści z San Andreas. Wróciłem na chwilę do Los Santos, zrobiłem małe pie...

źródło: comment_1605457798mZT49KOTSUELxPytLsNRfq.jpg

Pobierz
  • 6
walka wręcz ma minimalne zastosowanie w grze


@19karol90: oj nie nie byczq -1
zwłaszcza styl uliczny (ten z las venturas) jest przydatny bo ma tak bardzo wykokszone obrażenia że jest znacznie silniejszy niż dowolna broń palna w grze, najprościej to sobie to sprawdzić na rusku uciekającym w misji „import”, nawet z obrzyna ginie niechętnie ale po drugim luju ogłuszaczu kładzie się na łopatki bez zbędnego marudzenia
co do skakania na rowerze
@19karol90: tuż po wybiciu się przyciskiem od skakania stukasz w klawisz strzału, jak dobrze ci pójdzie to podskoczysz dużo wyżej
jak masz wymaksowaną jazdę na rowerze to możesz wtedy bez problemu wskakiwać rowerem na budynki, wysokość skoku jest porównywalna do skoku cj-a po wpisaniu kodu kangaroo
Pangia - @19karol90: tuż po wybiciu się przyciskiem od skakania stukasz w klawisz str...