Wpis z mikrobloga

@kubor_: Stoję przy podobnym wyborze. Sporo recenzji i opinii mówi ze QE65Q80T. Ewentualnie w tej cenie złapiesz OLED-a w 55 calach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to musisz z nim jak z jajkiem się obchodzić
@DESiGNER86: emocje jak na grzybach przy wyborze nowego TV, ale jednak jakieś są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chyba zobacze jak ps5 sie spisze na moim obecnym i kupie później, ciężko o jednego faworyta wśród tv tej cenie
@kubor_: Jeżeli będziesz szukał 55XH9096, to lepiej poczekaj na jakieś promocje. Ostatnio można było go kupić za 3.379zł ;)

Tylko jak na razie TV nie ma wsparcia VRR (być może w następnej aktualizacji) i są problemy z 4K 120Hz.
@kubor_: Dokładnie, to ten model. Jest jeszcze 55xh9005, ale podobno nie ma możliwości ustawienia węższego rozstawu nóżek.

Według specyfikacji ma 100 Hz, ale jak sprawdzałem ten telewizor na różnych forach to pisali, że odświeżanie w 120 Hz normalnie działa. Aż sprawdzę to jeszcze raz.
@kubor_ @MrRadius 3379 zł plus opaska za 17 zł i można było jeszcze dosact rabat 350 zł więc ten TV wychodził lekko ponad 3000 zł a tu nagle hop i cena wwzystkicht modeli strzeliła do góry. Za 3999 zł można było dostać ten model w rozmiarze 65 cali. Też bym poczekał - wrócą te promki.
@M83_: Ciężko powiedzieć dlaczego w części stron jest wzmianka o 100 Hz. Nie jestem osobą do końca techniczną w tej kwestii, ale jak osobiście mogę ustawić odświeżanie 120 hz i jest pełno filmów w tej kwestii, to podejrzewam że telewizor takowe obsługuje.