Wpis z mikrobloga

@NaczelnyWoody: gdzie ja napisałem że mi się narracja nie zgadza? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Sondaże w których Konfederacja ma ponad 10% są według Ciebie fejkowe a te w których ma 2% już prawdziwe?

A teraz odpowiedz na pytanie: I co w związku z tym? Kogo obchodzą fejkowe sondaże celowo obniżające poparcie?
  • Odpowiedz
Sondaże w których Konfederacja ma ponad 10% są według Ciebie fejkowe a te w których ma 2% już prawdziwe?


@Back_Space:

To pierwsze jest nierealne to drugie jak najbardziej realne.
  • Odpowiedz
@Back_Space:
to pierwsze nie jest realne, nie masz na to żadnych dowodów, te drugie jest, bo konfa praktycznie zawsze była bliżej dna niż jakakolwiek inna partia w sejmie.
  • Odpowiedz
@Back_Space: co za bzdury xd

Konfa nigdy nie była bliżej szczytu w sejmie xd. Nie masz na to żadnych dowodów ja #!$%@? jak już tak bardzo brakuje ci kreatywności że swoją wypowiedź budujesz na wypowiedzi innej osoby, to chociaż nie kłam w tak perfidny sposób xd
  • Odpowiedz
@Mirrak: co za bzdury xd

Konfa nigdy nie była najbliżej dna w sejmie xd. Nie masz na to żadnych dowodów ja #!$%@? jak już tak bardzo brakuje ci kreatywności że swoją wypowiedź budujesz na wypowiedzi innej osoby, to chociaż nie kłam w tak perfidny sposób xd
  • Odpowiedz
@Mirrak: Po prostu przestań pisać bzdury, to ja nie będę stosował efektu odbitego lustra. Konfederacja jest bliżej 10% niż 2%, oni rok temu w wyborach dostali prawie 7%, to co dopiero teraz.
  • Odpowiedz
@Back_Space: gówno prawda xd
Konfederacja nie jest bliska 10 %, praktycznie wszystkie sondaże dają jej wynik blisko 2% co ma sens, biorąc pod uwagę zamieszanie wynikłe z aborcji, skoro spada też PISowi to i konfie.
  • Odpowiedz