Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek: oba mają wady i zalety. Dk jest mega fajny bo klepie równo wszystko i jest to przyjemne a jak chcesz klepać bossa bez czekania 40min na ludzi to zmieniasz na blood i o dziwo nie wiele wolniej leci. Z magiem masz tyle fajnego że nie szukasz dróg tylko skaczesz gdzie chcesz bo masz czar na powolne spadanie więc połowę krainy można przelecieć no i ma portale między krainami co jest
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: dk unholy ma 4 skille typu przyzwij peta, ulepsz na chwilę peta. Przyzwil ghule, przyzwij inne ghule xd czyli realnie 0-2 skille na walkę. Krąg krwi tylko na elity/duże piłkę, i zostają ci 2-3 skille na normalne walki gdzie takim magiem wypstrykasz wszystko i jeszcze padniesz xD Testowałem warriora i zupełnie mi nie pasował, więc oceń sam :/
  • Odpowiedz
@Ekscentryczny_obserwator: Armsem dużo nie grałem, ale taki Fury Warrior to całkowita odwrotność unholy DK. Na unhu na początku SL będziesz miał strasznie dużo Downtime (momenty w rotacji, jak nie będziesz miał ani runic powera ani run, więc będziesz tylko auto atakował), gdzie u Furasa masz właściwie cały czas coś do klikania.
DK ma sporo odpałek, które klikasz raz na minutę/dwie minuty i dużo defensywek. Ale w SL zarówno DK i War
  • Odpowiedz