Wpis z mikrobloga

Słuchajcie przywrówrocimy 30 ton, ale musicie mi pomóc. TheZolwik102 słuchaj nie pomagasz mi. Tu chciałbyś przywrócenia 30 ton, a tu wolałbyś żeby nie, piszesz ze miał 3 formuły. Parę lat temu gdy przywrócono Milionerów w TVN pojawiły się takie opinie, później Telewizja Polska podkreślę pod presją widzów przywrócono Koło Fortuny, Va Banque, Czar Par, Szansę na sukces. Wiesz dlaczego tak się stało od 2017 roku. Sytuacja się zmieniła. Do 2017 roku Wszystkim stacjom telewizyjną wydawało się ze wiedzą lepiej, ale ludzie i tak nie oglądali telewizji, a telewizję tracili widzów i zyski z reklam w tym były straty i ludzie częściej oglądali na YouTube niż Telewizję. TVN, TVP, Polsat doszły do ściany, albo coś zrobią albo reklamodawcy będą nadal się będą wycofywać. Więc postanowiono przywrócenie starych programów w dawnej starej formule i wiesz co się okazało. Bum. Kilka milionów oglądalności i nowi reklamodawcy i sponsorzy. Widzowie też wywieranie presję poprzez maile i co udało się. 30 ton miał jedną formułę i od samego początku tego programu pojawiały się utwory które się nie pojawialy w tzw. mianstreamie. Dlatego pojawił się Tool, krokodyl snappi, Arka Noego, własnie dla tego, że nam się nie podobali siła tego programu czy hip hopu to było liczone sprawiedliwe bo nie było w mianstreamie i to nie było dziwne notowania 30 ton tylko bardziej sprawiedliwie. Artyści tak jak Closterkeller i Ania Ortodox nie mieli szans pojawić się w radiu tak jak RMF czy Zet czy Maja Kraft, Offspring i tak dalej. To było bardziej sprawiedliwe mimo ze ten gatunek muzyki nam nie podchodzi. Kończąc połączymy siły i nagłośmy całą sprawę na Facebooku Twitterze wszędzie gdzie się da. Wierzę w ten powrót, ale wy tak samo musicie uwierzyć, ze się da to zrobić. Muszę zebrać powyżej 1 000 000 podpisów pod petycją aby przekonać dyrektorów z Telewizji Polskiej oraz prezesa TVP nad reaktywacją programu.
#30ton https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/Marcin_Wolski_dyrektor_programowy_rozrywki_TVP2_Prosze_pomozcie_reaktywowac_legendarny_program_muzyczny_30_ton_lista_przebojow_do_TVP2/

Ja to zrobię, tylko trzeba w to uwierzyć. Nie będzie to łatwe, ani możliwe jeśli nie będę miał wsparcia. Podpisuje się pod petycją i skopiujcie link. Nie wiem czy nie będzie potzeba porozmawiać z dziennikarzami nad tym programem.
  • 5
  • Odpowiedz
@Urban955: Wybacz mi, ale to nie jest tak, że bardzo nie chcę, aby ten program został przywrócony. Jeśli ten program miał być przywrócony, to żeby zachował formułę porównywalną do dawnej (chociażby muzyka byłaby niespotykana), lektorem był Darek Odija, a oprawa graficzna będzie taka sama, jak z 1999-2006 (a przynajmniej te animacje okalające ramkę), choć to ostatnie jest wyjątkowo mało prawdopodobne i nie jest wykluczone, że te animacje zostały skasowane. Obawiam
  • Odpowiedz
@Urban955: Niepoważnie zrobiłem, że najpierw odpowiedziałem, a dopiero potem przeczytałem resztę. To, że oglądalność wzrosła w ostatnim roku, to ja się nie spodziewałem. Jednak nie wiem, czy to młodzi widzowie, czy ci, co z telewizją obcowali od najmłodszych lat. Nie oglądam tych przywróconych programów, ani nie oglądałem ich starszych wersji, więc nie jestem w stanie dokładnie porównać. Wiedza, którą przekazałem jest pobieżna i oparłem ją na komentarzach internautów. Przekonał mnie
  • Odpowiedz