Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?... nie wyobrażam sobie co muszą teraz czuć ludzie, którzy od wielu miesięcy mają wielkie gówno a nie zarobki, ostatkami sił ciągną ten wózek a tu bracia p**rdolec lub inny bednarek dostają grube bańki. I jeszcze jak przypomnę sobie akcje typu hot16challenge i zbieranie pieniędzy na służbę zdrowia (xD), zaangażowanie wielu ludzi tylko po to aby uzbierać 3.5 bańki to mam jedno wielkie iks kur*a de w głowie. Fajnie, że teatr z mojej mieściny dostał cash, ale ten fundusz to jest plucie w mordę całej masie Polaków ktorzy ledwo wiążą koniec z końcem a poprawy nie widać. Szkoda ryja strzępić na to wszystko

#bekazpisu #polityka #chlewobsranygownem
  • 10
  • Odpowiedz
@nightfly Warto dodać, że pół miliona dostał zespół śpiewający takie ambitne teksty

Majteczki w kropeczki ło ho, ho, ho, Niebieskie wstążeczki ło, ho, ho, ho Bielutki staniczek ło, ho, ho, ho Maleńki guziczek ło, ho, ho, ho Maleńki guziczek ło, ho, ho, ho To cały mundurek tych naszych pań Z koronek i tiulek, to ja mówię wam.

No ale na kulturę będziemy żałować?
  • Odpowiedz
Fajnie, że teatr z mojej mieściny dostał cash, ale ten fundusz to jest plucie w mordę całej masie Polaków ktorzy ledwo wiążą koniec z końcem a poprawy nie widać.


@nightfly: Tu sie troche nie zgodze. Teatry to normalne firmy, ktore zatrudniaja sporo osob i tez maja spore problemy, jak kazda inna firma powinny dostac wsparcie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nightfly: hehe, pielegniarka czy właściciel kwiaciarni nie krzykną ze sceny w Pcimiu, że przetrwali trudny okres dzięki rządowi, a jakiś reggae kmiot czy mili bliźniacy z gór już tak xD
  • Odpowiedz